Login

Verde Slaný - 1. etapa

Popis projektu

Bydlení v sousedství parku

Projekt Verde Slaný je součástí celkové revitalizace lokality bývalé přádelny bavlny Benar, kterou loni odstartovala kompletní rekonstrukce přilehlého parku. Ten nese nově název Kumpánova zahrada, od 1. července 2022 je otevřen veřejnosti a stal se vítězem soutěže Památka roku 2022. V rámci 1. etapy vzniká ve třech neprůchozích bytových domech celkem 41 bytů v energetické třídě B s dispozicemi od 1+kk po 4+kk. Každý byt má předzahrádku, balkon či terasu a v rámci ceny má již také zahrnuto venkovní parkovací stání a praktickou kóji na patře daného bytu. Dokončení 1. etapy je plánováno na březen 2024.

Mezi další benefity lokality patří například nedaleké koupaliště, a také centrum Slaného dostupné během pár minut příjemnou procházkou. Zde najdou budoucí majitelé veškerou existující občanskou vybavenost, od restaurací před obchody až po základní a střední školy. Velkým benefitem je samozřejmě i mimořádně dobrá dostupnost hlavního města, do kterého lze ze Slaného autem dojet během 20 minut.

Výstavbu realizuje zavedená stavební společnost Konsit, a.s.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů41
Velikosti bytů26,5 m2 - 90,8 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.45 km
Vlak1.1 km
Nemocnice / poliklinika1.3 km
Obchody0.9 km
Škola1.4 km
Park0.05 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

F & S Invest a. s. je skupina společností zabývající se developerskými projekty zaměřenými na uspokojování potřeb zákazníků hledající rezidenční bydlení v okolí Prahy. Hlavním cílem skupiny je vytváření rezidenčních projektů, které jsou v harmonii se životním a společenským prostředím, a které kladou důraz na cenově výhodné, ale kvalitní bydlení. Za posledních 10 let skupina vybudovala více než 240 rodinných domů a bytů. Výstavba projektů probíhá v okolí Rudné u Prahy a ve městě Slaný. 

Kontakt

K. H. Borovského 36, Slaný , 274 01
Telefon: +420 220 570 420
E-mail: info@verdeslany.cz
Web: https://www.verdeslany.cz