Login

Věčná Ječná

Popis projektu

VĚČNÁ JEČNÁ

Název projektu pochází z 60. let minulého století z hnutí undergroundu. Místo, které vždy zaplňovali lidé a stovky lidí prošly hlavními dveřmi, od studentů, herců, hudebníků, básníků a výtvarníků. Bylo to místo, kde se potkávali lidé, kteří měli odvahu být svobodní v době nesvobody. Odehrávaly se zde věci, které změnily budoucnost.

Budovu si v roce 1913 nechal pro svoji rodinu postavit hlavní chirurg nemocnice nad Karlovým náměstím. Jednou z nejproslulejších disidentských adres se stala v minulém století, kdy se v bytě rodiny Němcových ve třetím patře scházeli členové Charty 77 a byl tak nejdůležitějším bytem v normalizačním Československu. V uzavřených 60. letech zůstaly dveře tohoto domu jako jediné otevřené.

Dům s uměleckou duší a intelektuálním charakterem proměníme za pomoci našeho umu a dlouholetých zkušeností v krásné byty, které nadále odráží charakter undergroundu. Během rekonstrukce respektujeme historickou hodnotu budovy, zatímco interiér přetváříme v bydlení pro ty nejnáročnější. Nabízíme nadstandardní byty s dokonalým interiérem, které přitom neztrácí svou jedinečnost a důležitost tak, jako tomu bývalo před lety. K prodeji nabízíme i nebytové prostory a unikátní prostory pro restaurace. 

Dům zaujímá ideální polohu, nachází se totiž ve středu města, v Praze 2 - Novém Městě. Veškerá veřejná doprava je v docházkové vzdálenosti a v okolí budovy se nachází mnoho významných staveb. Za pět minut jste u Vltavy a cestou k řece potkáte Tančící dům, který je jednou z nejzajímavějších staveb na světě.

Nyní máte jedinečnou možnost získat duši undergroundu domu v Ječné 7 a stát se tak součástí její historie, o které se bude vždy učit ve školách. Dnes můžete hlavními dveřmi procházet i vy!

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů40
Velikosti bytů1kk - 3kk
K nastěhování2022

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.1 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.6 km
Nemocnice / poliklinika0.1 km
Obchody0.1 km
Škola0.2 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

ACORD Invest

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006.

Naší specializací jsou prémiové historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně rekonstruujeme. Tyto nádherné projekty v blízkosti známých památek, městských parků nebo centra Prahy, dělají z našich projektů vyhledávanou investiční příležitost. Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

Kontakt

Ječná 7, Praha, 12000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.acordinvest.cz