Login

Rezidence Vokovice 2

Popis projektu

O PROJEKTU 

Bydlení v přírodě a zároveň ve městě se stává skutečností. Troufalé sny nyní nabírají reálnou podobu. Projekt Rezidence Vokovice II je umístěný ve vyhledávané lokalitě Prahy 6 jen pár metrů od metra A, a přesto na dosah divoké přírody. Je tedy ideálním řešením pro ty, kteří chtějí žit v blízkosti zeleně, a zároveň si užívat komfort městského bydlení.

Celý projekt vystihuje jednoduchá věta: „Krok od přírody, skok do města“. V těsné blízkosti jsou jak přírodní park Šárka, tak i stanice metra Nádraží Veleslavín. Jde tedy o komfortní bydlení bez kompromisů. Vyrazit je možné za sportem, na piknik či poklidnou procházku, anebo naopak za ruchem nočního života do centra metropole.

O BYTECH

Bytový dům Rezidence Vokovice II bude mít dvě vzájemně propojené elegantní věže s výtahem a nabídne celkem 42 bytových jednotek. Vybírat bude možné z dispozic 1 + kk až 4 + kk ve velikostech od 35 m² do 103 m². Každý z bytů bude mít příjemnou terasu nebo balkon, samozřejmostí je pak parkovací místo a vlastní sklep.

STANDARDY

Při výběru standardů jsme se spojili s ověřenými dodavateli, abychom vám společně s nimi nabídli komfortní bydlení dle vašich představ.

Standardní vybavení nových bytů bylo vybráno architekty tak, aby splňovalo veškeré požadavky budoucích majitelů na komfortní spokojené a pohodlné bydlení. Bezpečnost je pro nás na prvním místě, proto jsou vstupní dveře vybaveny bezpečnostním kováním a požární odolností. Důležitým prvkem každého bytu je také podlaha, proto  naši architekti zvolili dřevěnou podlahu s výběrem z několika dekorů.

Do koupelen bylo možné volit z keramických obkladů v rozměru 30×60 cm a 60×60 cm v několika barevných provedeních. Pro větší praktičnost jsou tyto dlažby navrženy také do předsíní a chodeb bytů. Auto lze zaparkovat v podzemních garážích. K dispozici je také vlastní sklepní prostor.

O LOKALITĚ

Rezidence Vokovice II se nachází poblíž úchvatné přírodní rezervace Divoká Šárka a představuje tudíž ideální místo pro ty, kteří si chtějí užívat nejen pulzující město, ale i klid a krásu přírody. Díky stanici metra vzdálené pouhé dvě minuty od projektu se její obyvatelé nejenom rychle a snadno dostanou do centra města, ale budou mít zároveň možnost vychutnat si krásy jednoho z největších a nejúžasnějších přírodních parků na území Prahy.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů42

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.25 km
Bus0.22 km
Tramvaj0.3 km
Vlak0.45 km
Nemocnice / poliklinika2.1 km
Obchody0.23 km
Škola0.29 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

This is DARAMIS

O nás

Naše profesionální pole působnosti zahrnuje širokou škálu aktivit v oblasti realit, s hlavním zaměřením na výstavbu nových rezidenčních projektů. Kromě toho máme také v portfoliu provozování komerčních budov a služeb v oblasti hotelnictví. Díky našemu neustálému hledání skvělých investičních příležitostí a prvotřídním projektům se Daramis stal na trhu s nemovitostmi synonymem pro mimořádnou kvalitu služeb.

O projektech

Již od od roku 2000 se v Daramisu snažíme podporovat plnohodnotný život našich klientů. Nešetříme úsilí, ani náklady pro to, aby byl klientův zážitek z bydlení co možno nejpříjemnější.

Věříme v důležitost designu a kvality pro dosažení prémiového výsledku. Naše projekty jsou toho důkazem. Od sofistikovaných služeb přes pečlivě promyšlené dispozice až po prvotřídní povrchové úpravy, ve všech aspektech se snažíme dosáhnout konzistentní špičkové kvality.

Komunita jako základ 

V jádru našich aktivit je komunita. Proto vytváříme výjimečné prostory pro bydlení a organizujeme společné akce, které pomáhají rozvíjet a oživovat celé čtvrti.

O charitě

V roce 2016 se Daramis podílel na založení Nadace Agora 7, která se snaží prostřednictvím různých projektů zlepšit životní podmínky a celkový blahobyt starších a sociálně znevýhodněných jednotlivců v oblasti Holešovic a celé Prahy.

Kontakt

K Červenému vrchu, Praha, 160 00
Telefon: +420 773 573 888
E-mail: james@daramis.com
Web: https://rezidence-vokovice2.cz/