Login

Rezidence Pod Novou - I. etapa

Popis projektu

Rodinné bydlení v aktuálně vznikající klidné čtvrti kouzelného mikulovského podzámčí s pálavskými vrchy v zádech, to je Rezidence Pod Novou. Svým majitelům nabízí vysoký standard bydlení s výhledy na siluetu města i jeho dominantu - mikulovský zámek.  Vybírat lze z několika typů funkčně řešených rodinných domů s užitnou plochou 115 až 185 m2 a dispozicí 4+kk až 6+kk s možností případných klientských změn. Tento rezidenční projekt představuje jak lukrativní adresu pro trvalé bydlení či rekreaci, tak i investiční příležitost. 

Dvoupodlažní řadové domy nabízí svým majitelům ideální velikosti pozemků od 280 do 770 m2 s přístupem na zahradu. V každém domě je vybudována příprava pro krb a garážové či venkovní parkování pro až 2 automobily. Všechny RD splňují požadavky ČSN 730581 na denní osvětlení a proslunění obytných budov pro zajištění komfortu a pohody bydlení. Domy jsou zpracovány v energetickém standardu B - velmi úsporné. Projekt je zpracován s důrazem na kvalitu prostředí. Výstavba je rozdělena do dvou etap, v navazující II. etapě se počítá s návrhem občanské vybavenosti území a dostatkem veřejných prostranství (dětská hřiště, zóny pro posilovací stroje, park apod.).

Rezidenční projekt Pod Novou se nachází v jihomoravském Mikulově, který je snadno dostupný jak z Brna (40 minut), tak Vídně (60 minut). Město Mikulov a jeho blízké okolí je oblíbené pro své historické a přírodní zajímavosti i bohaté kulturní dění. Významná dominanta zámku, jehož věž tvoří pomyslný střed historického jádra města, panorama Svatého kopečku s křížovou cestou, věž na Kozím vršku i vápencové skály dokreslují celkové panorama města.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů34
Velikosti domů4+kk až 6+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.2 km
Vlak1.3 km
Nemocnice / poliklinika1.3 km
Obchody0.7 km
Škola1.2 km
Park0.55 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Realizaci tohoto projektu zajišťuje developerská společnost SLD Mikulov s.r.o., součást holdingu SLD Group, která nyní dokončuje výstavbu projektu 52 rodinných domů a 150 bytů v Jihlavě. Architektonická práce pochází z dílny studia desk architekti.

 

 

Kontakt

Běhounská 115/4, Brno, 60200
Telefon: +420778401250
E-mail: marketing@podnovou.cz
Web: https://www.podnovou.cz

Hlasování je ukončeno.