Login

Rezidence Nuselský pivovar - 1.etapa

Popis projektu

Nová městská čtvrť s názvem Nuselský pivovar vyrůstá v Nuselském údolí v prostoru mezi Bělehradskou a Křesomyslovou ulicí poblíž divadla Na Fidlovačce na pravém břehu Botiče v městské části Praha 4 v Nuslích. Rozkládá se na ploše téměř 32 tisíc metrů čtverečních uprostřed živé městské části, a přitom chráněná od okolního ruchu ulice. Architektonické zpracování celého projektu od ateliéru CMC architects a studia Chybík + Krištof v sobě spojuje pečlivou rekonstrukci historických budov a nové pojetí rezidenční výstavby. Respektuje historickou památku s jedinečným geniem loci z časů rozmachu českého průmyslu a spojuje ji s moderním stylem života. 

Revitalizace území výrazně zlepší celkové prostředí této ústřední části Nuslí. Bytové domy v nové rezidenční části Nuselského pivovaru nabízí široký výběr dispozic od 1+kk až po 5+kk a provedení bytů ve vysokém standardu Premium. Všechny byty mají balkon či lodžii, terasu nebo předzahrádku, zástavbu doplňuje vnitroblok plný zeleně a relaxačních zón. Najdete zde bydlení, které zcela jistě naplní představy o perfektním prostoru pro život.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů380
Ceny bytů4 565 558 - 43 903 495 Kč
Velikosti bytů1kk - 5kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1.6 km
Bus0.2 km
Tramvaj0.2 km
Vlak0.5 km
Nemocnice / poliklinika1.4 km
Obchody0.3 km
Škola0.3 km
Park0.4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Penta Real Estate vznikla oddělením realitní divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do realitního sektoru v roce 2005 a od té doby se vypracovala na lídra na realitním trhu, a to na Slovensku, v České republice, tak v Polsku .

Naším cílem je stavět budovy, které přispívají k urbanistickému rozvoji dané lokality. Spolupracujeme proto s nejlepšími odborníky v oboru, špičkovými architekty a inženýry. Naše zkušenosti ve spojení s jejich kreativitou a cílevědomostí jsou garancí nejvyšší kvality a investiční hodnoty našeho realitního portfolia.

Kontakt

Bělehradská, Praha, 140 00
Telefon: +420 731 648 960
E-mail: jerabkova@pentarealestate.com
Web: https://www.nuselsky-pivovar.com/

Hlasování je ukončeno.