Login

Rezidence Nové Boroviny

Popis projektu

Obytný komplex Rezidence Nové Boroviny představuje moderní bydlení ve skvělé lokalitě. Nachází se v městské části Kročehlavy na východě Kladna – na dohled lesoparku a nákupnímu centru. Jedná se o klidné místo, kde je blízko do Prahy i do přírody.

Nové Boroviny vycházejí z principů moderní architektury, která se soustřeďuje nikoliv na bydlení, ale na domov. Na rozhraní města a přírody jsme navrhli uzavřený areál tvořený 4 bloky o 5 nadzemních podlažích. Mezi nimi vyroste vzdušný zelený vnitroblok, přímo vybízející k odpočinku na trávě nebo na lavičkách. 

Najdete zde vše potřebné pro aktivní životní styl i s rodinnou pohodu. Přízemní byty mají k dispozici předzahrádky, v patrech je standardem balkon nebo terasa. Pro každou bytovou jednotku je vyhrazeno podzemní nebo venkovní parkovací místo. Na dosah je nejen nákupní centrum, pošta nebo lékař, ale také školy, školky, dětská a sportovní hřiště nebo cyklostezky.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů161
Ceny bytů2 860 000 - 11 100 000
Velikosti bytů1+kk - 4+kk (27,6 m2 - 106,4 m2)

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.3 km
Vlak2.5 km
Nemocnice / poliklinika4.5 km
Obchody0.5 km
Škola0.5 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Na samotném vzniku naší společnosti v roce 1991 jsme se věnovali pouze inženýringu. První́ developerský́ projekt jsme zrealizovali v roce 1999 a s nabytými zkušenostmi se vrhli do další práce. K dnešnímu dni čítá naše portfolio přes 1 000 obytných jednotek v desítkách projektů. Mnoho dalších máme v různém stádiu příprav. 

V Invest Development je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři podnikání skupiny jsou finanční služby, reality, nájemní bydlení, energetika a zdravotnictví.

Kontakt

Arménská, Kladno, 27201
Telefon: 702216216
E-mail: info@vinvest.cz
Web: https://www.vinvest.cz/projekty/nove-boroviny