Login

Rezidence Juliska

Popis projektu

Na samém konci neprůjezdné ulice Pod Juliskou vzniká prostor pro výstavbu třech šestipodlažních bytových domů. Budovy jsou navrženy tak, aby vytvořily kompaktní prostor zajišťující dostatek soukromí a zároveň možnosti společenských aktivit. Výstavba využije stávající vzrostlou zeleň s cílem přirozeného odclonění okolní zástavby. Podzemní garáže zajistí včlenění nové výstavby do svažitého terénu a jejich střešní část vytvoří zajímavý zelený prostor s herními prvky pro děti i dospělé.

Obývací prostory bytových jednotek jsou přednostně orientovány na západ či jih pro dostatečný přísun přirozeného světla. Většina ze 79 bytů disponuje lodžií s rohovými pilíři pro zajištění dostatečného soukromí. V nabídce budou také přízemní byty s oplocenou předzahrádkou.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů79
Ceny bytů5.633 200 - 23.105 300
Velikosti bytů1+KK - 4+KK
K nastěhování3Q 2024

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.5 km
Bus0.5 km
Tramvaj0.75 km
Vlak0.35 km
Nemocnice / poliklinika2 km
Obchody0.75 km
Škola0.2 km
Park0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu Rezidence Juliska je společnost Penta Real Estate, jejíž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a která rovněž získala mnohá ocenění.

Penta Real Estate vznikla odštěpením divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do sektoru realit v roce 2005 a za dobu své činnosti se vyprofilovala v lídra na realitním trhu. Projekty, které realizuje, hlavně v České republice a na Slovensku, jsou pravidelně oceňovány nejenom odbornou veřejností, ale také klienty a laiky, a to pro svou inovativní architekturu, neotřelý a funkční design, cit pro urbanismus, kvalitu a vysokou investiční hodnotu. Spolupracuje s nejlepšími mezinárodními a místními architekty a designéry, z jejichž spolupráce vznikly budovy, které získaly uznání od odborné i široké veřejnosti a do dnešního dne také více než 45 ocenění jak v komerční, tak i rezidenční oblasti. Každý projekt Penty je synonymem vysokého standardu a kvality. Do „brownfieldů“ přináší život, do měst světovou architekturu a špičkovou úroveň stavění budov. To vše se silným akcentem na životní prostředí.

Kontakt

Pod Juliskou, Praha 6, 160 00
Telefon: 800 555 995
E-mail: juliska@pentarealestate.com
Web: https://www.rezidence-juliska.cz/