Login

Rezidence Harfistka

Popis projektu

Rezidence Harfistka nabízí trendy bydlení pro každého. Skládá se z bytů, ateliérů i studií o rozměrech od 30 do 113 m2 a dispozicích 1+kk až 4+kk. Bydlení svých snů si tedy vyberou jak jednotlivci, tak celé rodiny. Samozřejmostí jsou podzemní garáže a sklepy, které je možné zakoupit ke každému bytu.

 

Velkým benefitem projektu je jeho umístění v centru dění a přitom daleko od turistického ruchu velkoměsta. Rezidenci Harfistka najdete ve Vysočanech kousek od místa, kde Českomoravská ulice přechází v Poděbradskou – v boční Čerpadlové ulici.

 

Obyvatelé pražských Vysočan na svou čtvrť nedají dopustit. Kde jinde najdete v tak těsné blízkosti tolik různorodých míst? Od multifunkční arény přes obchodní centra až po jednu z nejprestižnějších pražských škol. Vzhledem k výborné dopravní dostupnosti máte na dosah ruky, cokoli vás napadne. Je libo prvotřídní sushi? Žádný problém, máte ho jen jednu zastávku od domu. Chcete se na odpoledne vypařit? Díky skvělému umístění rezidence si už za necelou čtvrthodinu můžete užívat bezkonkurenčního klidu Klánovického lesa.

 

Začněte konečně bydlet tam, kde nemusíte dělat kompromisy.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů150
Velikosti bytů1+kk - 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1.2 km
Bus0.3 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.2 km
Nemocnice / poliklinika1.5 km
Obchody0.4 km
Škola1.1 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Natland Real Estate, a.s. je společnost s bohatými zkušenostmi s přípravou a řízením různých projektů od bytových a kancelářských budov až po sportovní areály či letiště. Pracuje především na vlastních projektech, ale jejich služeb a znalostí využívá také řada renomovaných investičních a stavebních společností.

Během svého působení na trhu si společnost Natland Real Estate, a.s. vybudovala pověst odborné a důvěryhodné společnosti, na kterou se mohou její partneři i klienti plně spolehnout. Natland Real Estate, a.s., se zavazuje přistupovat ke všem činnostem a ke všem partnerům a klientům s nejvyšší zodpovědností.

Kontakt

Natland Real Estate, Rohanské nábřeží 15 A, Česká republika, 18600
Telefon: 731497643
E-mail: sarka.klouckova@natlandre.cz
Web: https://www.rezidenceharfistka.cz

Hlasování je ukončeno.