Login

Rezidence FENIX

Popis projektu

V centru Prahy se podařilo obnovit chátrající historický dům do podoby, která z něj činí chloubu celé čtvrti, V projektu Residence Fénix nazvaném podle mytologického ptáka, jenž podobné jako objekt v Petrské ulici povstal z popela vzniklo více než šedesát bytů určených pro nadstandardní nájemní bydlení.

Ještě před třemi lety poutal starý dům se zelenou fasádou pozornost kolemjdoucích svým dezolátním stavem. Ode dne, kdy z velké části vyhořel, když v něm ještě sídlila tiskařská společnost, se stal útočištěm bezdomovců a hůl nad nim zlomili i památkáři, kteří vydali povolení zbourat dvě třetiny jeho prostoru. Po dvaceti letech chátrání se historického domu ujala společnost Acord Invest, která jej během krátké doby proměnila k nepoznání. „I přestože jsme již od začátku věděli, že to bude stát nemalou sumu peněz a jednoduší cestou by bylo nechat celý objekt strhnout a postavit na jeho místě něco nového. Šli jsme do rekonstrukce. Chtěli jsme dům zachovat, přece jen je to součást srdce Prahy. Naše vize se naplnila, stavbu jsme zachránili, a bude ještě krásnější než kdy předtím. Stane se chloubou Petrské ulice a celé čtvrti.“ Říkají majitelé společnosti Acord Invest, jež se specializuje na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně rekonstruuje.

Residence Fénix, která dnes na obytné ploše 4100 metrů čtverečních hostí vice než šedesát bytových jednotek, bude fungovat coby nájemní dům. Své první nájemníky přivítá již letos a mohou se těšit na bydlení skutečně výjimečné kvality v bytech charakterizovaných vzdušností, moderním pohodlím a vysokými stropy. Součásti projektu jsou i dva komerční prostory vhodné pro zřízení obchodu a jeden určený pro restauraci, bistro či kavárnu. Na jedinečnosti projektu dodává i samotná lokalita vynikající nevšedním klidem v zátiší velkoměsta, půvabem malebných staroměstských uliček a vysokou koncentrací skvělých gastronomických podniků, designových butiků a obchůdků. Veškerá dopravní obslužnost včetně metra, tramvaje i autobusu, stejně jako občanská vybavenost v podobě obchodních center Palladium či Bílá labuť je tady na dosah ruky.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů50
Velikosti bytů1kk - 3kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.2 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.3 km
Nemocnice / poliklinika0.4 km
Obchody0.1 km
Škola0.2 km
Park0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006. V roce 2020 jsme provedli restrukturalizaci (přechod z formy s.r.o. na a.s.).

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naěí prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

Petrská 1166/33, Praha , 110 00
Telefon: 737 333 331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.acordinvest.cz