Login

Rezidence Čelakovského sady

Popis projektu

O NÁJEMNÍM DOMĚ

Poznejte jedinečnost a elektrizující atmosféru rezidence Čelakovského sady. Přivítá vás vodotrysk barev a vjemů toho nejlepšího z centra Prahy.

Z každého výhledu prosvítá do oken siuleta budovy Národního muzea. Pozitivní energii do nového dne vás nabije svěží zeleň přírody před rezidencí. Exkluzivitou prostoru a svébytným duchem centra Prahy se míchá poslední ingredience v koktejlu nadmíru radostné chuti po životě.

To je vize, která stojí za tímto nově zrekonstruovaným nájemním domem.

Rezidence Čelakovského sady nabízí k pronájmu kromě menších a větších bytů možnost nebytových prostorů. Dům je po kompletní rekonstrukci, nové sítě, střecha, výtah, vše nové a moderní v překrásném historickém plášti. Byty se pronajímají zařízené novým nábytkem, případně je možnost ušít interiér nájemci na míru.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů45
Velikosti bytů1kk - 3kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.1 km
Bus0.2 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.4 km
Nemocnice / poliklinika0.5 km
Obchody0.1 km
Škola0.6 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006. V roce 2020 jsme provedli restrukturalizaci (přechod z formy s.r.o. na a.s.).

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naěí prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

Čelakovského sady 4, Praha, 120 00
Telefon: 737 333 331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.celakovskehosady.cz

Hlasování je ukončeno.