Login

Rezidence Brodce

Popis projektu

Rezidence je tvořena zástavbou 19ti atraktivních domů.

Domy jsou navrženy tak, aby svým budoucím majitelům nabídly soukromí, pohodlí a prostor. Z každého domu je z obývacího pokoje přímí vstup na terasu, která propojuje dům se zahradou a především díky prosklenému obytnému prostoru je skvěle propojený interiér s exteriérem. 

Jednotlivé domy splňují již svým základním vybavením náročné standardy a požadavky na současné moderní bydlení.

Všechny domy mají logické půdorysy, kde v 1.NP najdeme zádveří, garáž, technickou místnost, WC a hlavní obytnou místnost spojenou s kuchyní.

Do 2.NP se dostaneme pomocí schodiště. Zde se nachází prostorná chodba, dva dětské pokoje, koupelna a ložnice rodičů, která má vlastní koupelnu. Ke každému domu náleží dvě parkovací stání (jedno garážové a jedno před domem), samozřejmostí je i parkovací stání pro návštěvníky v rámci rezidence.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů19
Počet rodinných domů19
Velikosti domů5kk (164,85 m2 - 169,29 m2)

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro35 km
Bus0.7 km
Tramvaj40 km
Vlak11 km
Nemocnice / poliklinika14 km
Obchody0.6 km
Škola0.75 km
Park6.8 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu je stavební společnost Simple Progress Invest a.s. specializující se na výstavbu architektonicky vyjímečných rezidenčních projektů především v Praze a Středočeském kraji.

Mezi hlavní priority projektů, které Simpleprogress realizuje, patří jako nejvýše postavena kavlita, detail, design, prvotřídní materiály a nadstandardní a nadčasové zpracování pro co nejvyšší komfort klientů.

Kontakt

Poděbradská 206/57, Praha 9, 198 00
Telefon: +420 774 999 122
E-mail: info@rezidencebrodce.cz
Web: https://www.rezidencebrodce.cz