Login

Rezidence Branka

Popis projektu

Bytový dům Rejčka - Brno Komín

Rekonstrukce a nástavba původního rodinného domu v jedné z nejžádanějších brněnských lokalit na ulici Branka v Brně Komíně.
V domě je pouhých 5 nadstandardně vybavených bytových jednotek. Součástí společných prostor je kočárkárna a kolárna. Majitelům bytů jsou k dispozici venkovní parkovací stání.
V interiéru jsou použity nadstandardní materiály, zařizovací předměty a sanita značek Villeroy&Boch, Kaldewei, Grohe a mnoho dalších.

Městská část Komín je situována na severozápadní straně Brna. Plná občanská vybavenost, výborná dopravní dostupnost do centra města, příležitosti ke sportovnímu vyžití, cyklostezky a blízkost brněnské přehrady z ní činí vysoce žádané místo k rodinnému bydlení.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů5
Ceny bytů4 992 000 - 6 992 000
Velikosti bytů2+kk - 3+kk / 51,2 m2 - 74 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.1 km
Tramvaj0.2 km
Nemocnice / poliklinika0.2 km
Obchody0.1 km
Škola0.6 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

All Inclusive Development a.s.

Když jsme v roce 2007 vstoupili na trh nemovitostí, nepochybovali jsme, že nás čeká dlouhá a náročná cesta. Už tehdy jsme však věděli, že chceme klientům nabídnout vždy maximum. Poháněni touto vizí jsme se nikdy nespokojili s málem a díky tomu se můžeme pyšnit atraktivním portfóliem úspěšných projektů, které opakovaně získávají odborná ocenění.

Zásadně se nezaměřujeme na projekty masové výstavby. Investiční příležitosti si pečlivě vybíráme a pouštíme se jenom do těch, nad kterými můžeme mít plnou kontrolu. Osobně pak dohlížíme na projektanty, dodavatele i stavitele a ručíme za kvalitu použitých materiálů či odvedené práce. V průběhu stavby navíc vždy vycházíme vstříc vašim přáním, abychom splnili Váš sen o dokonalém bydlení.

Realizované projekty:
Bytový dům Barvy - Brno Lesná
Rodinné domy Alea - Říčany u Brna - 16 nizkoenergetických domů
Viladům Slunné údolí - bytový dům Brno Líšeň
Bytový dům Šimice - projekt investičních bytů v dynamicky se rozvíjejíci oblasti brněnských Židenic
Resort Vrchlabí - polyfunkční budova, 57 horských apartmánů v Krkonoších
 

Kontakt

Dělnická 39, Brno, 624 00
Telefon: +420 727 814 447
E-mail: hanakova@aid.cz
Web: https://www.aid.cz

Hlasování je ukončeno.