Login

Prague Marina Nova

Popis projektu

O PROJEKTU

Klid řeky. Bezprostřední blízkost vody. Spojení s okolní živoucí přírodou. Dokonalý relax při pouhém pohledu z okna a naprosto uvolňující pocit, který se nedá ničím nahradit. To vše zažijete v nevšedním prostředí Prague Mariny na břehu Vltavy. Kvalitu života v této originální oáze ocení i ti nejnáročnější.

O BYTECH

Prague Marina Nova nabízí 151 nových bytů s nadstandardním vybavením. Osobitý prostor k bydlení je nabízen v několika kategoriích. Od klasických dispozic velmi komfortních bytů v typických podlažích, přes atypické originální duplexy, až po luxusní penthousy v nejvyšších podlažích budov s velkými terasami o výměře 120 m2 a nádhernými výhledy na řeku i město. Penthousy nabízejí možnost umístění sauny či vířivky. Do těchto je bude možné vstoupit přímo z výtahu z parkoviště. Jednotlivé byty jsou navržené profesionálními architekty Galem Karagulou a Ynonem Gorenem. Všechny byty mají velkoformátová okna, balkony nebo terasy, které celý prostor bytu organicky propojí s vnějším prostředím.

Komfort - Vybraný styl komfortních bytů ve 2. až 7. nadzemním podlažích převyšuje svým standardem nabídku na trhu. Chytře navržená dispoziční řešení nabízejí ideální uspořádání prostoru, včetně dostatku úložných prostor. Veškeré zařizovací předměty a instalace jsou vyrobeny z těch nejkvalitnějších materiálů a dodávány osvědčenými výrobci.

Minipenthousy - Personalizovaná dokonalost s maximálním využitím prostoru. Unikátní architektonické řešení, nadčasová kvalita a excelentní zpracování přináší dokonalou realitu.

Penthousy - Tyto byty v nejvyšších patrech byly s originální osobitostí navrhovány pro opravdové osobnosti. Ničím nerušené ojedinělé výhledy z velkých, naprosto privátních teras. Dokonalé zpracování z kvalitních materiálů v luxusních interiérech. 

Douplexy - Originální bydlení v atypickém nekonvenčním prostoru, jehož část je předělena obytným patrem. Moderní materiály a design provedení, spolu se vzdušností a uvolněností, dělají z těchto bytů opravdovou lahůdku pro kreativní osobnosti, které hledají nevšední bydlení.

VNITROBLOK

Tato oáza mezi obytnými boky nese důležité téma propojení. Nejen propojení samotného projektu s přírodou, ale také propojení obyvatel, kteří zde mohou relaxovat a sdílet zážitky.

BYDLENÍ V BLÍZKOSTI ŘEKY

Řeka je fascinující základ zdejšího života. Všechno je s ní spojené. Výhledy z oken, ranní běh po břehu, rybaření, cesta do práce po náplavce nebo výlet s rodinou na člunu. Řeka je krásná, voda je přírodní živel, ale zde není nebezpečná. Celé území je velmi bezpečně chráněno nově vybudovaným sofistikovaným systémem protipovodňových opatření.

Vyjížďka lodí po řece do pulzujícího centra Prahy, setkání s přáteli na terase s výhledem na hladinu řeky, odpolední jízda na kole po cyklostezce okolo Vltavy nebo pár cvičných úderů na nedalekém golfovém Driving Range, ranní rybaření, strečink nebo obyčejná procházka podél břehu – to všechno není pouhý sen, může to být nevšední realita každého dne.

STANDARDY

Velkorysé, promyšlené a praktické dispozice, vysoký uživatelský komfort a dlouhá životnost. Každý z bytů je navržen tak, aby mohl nabídnout ten nejvyšší standard. K individuálnímu výběru láká excelentní nabídka materiálů pro podlahy, obklady a dlažby i vybavení kuchyní. Samozřejmostí jsou energeticky úsporná trojitá skla, vysoké stropy se světlou výškou 2,8 – 6 m, vysoké interiérové dveře, designové koupelny s elegantními obklady nebo dřevěné podlahy s podlahovým vytápěním. Byty jsou vybavené rekuperačními jednotkami a přípravou pro klimatizaci. U bytů typu penthouse je na terase příprava na vířivku a saunu. Součástí projektu je promyšlená stavba komplexního protipovodňového opatření, které zabezpečuje celé území. Bezpečí rezidentů zajišťuje kamerový systém a čipové vstupy.

CELKOVÝ STYL, INSPIRACE A ATMOSFÉRA

Královská obora Stromovka, jeden z nejkrásnějších parků v Praze, je vzdálená jen několik minut jízdy od Prague Marina Nova. Opravdová příroda s krásnými stromy, jezírky, rybníky a loukami, kde se dá strávit krásné odpoledne třeba stylovou vyjížďkou na koních, užít si pohodový nedělní rodinný piknik nebo si zasportovat, či jen tak relaxovat v klidu zeleně v blízkosti vodní fontány.

VOLNÝ ČAS

Nová moderní čtvrť nabízí vše, co ke komfortu a spokojenosti potřebujete. V minulých letech se v okolí otevřely nové restaurace, bistra a kavárny, supermarket i další obchody. Pracovní příležitosti se nabízejí v okolních business budovách. Ani do přírody není daleko, ať už si vyberete procházku po břehu Vltavy, projížďku na kole po cyklostezce, či odpoledne strávené v blízké Stromovce nebo na golfovém Driving Range na Rohanském ostrově.

OBCHODY A RESTAURACE

Výběr restaurací, bister a kaváren v blízkém okolí je opravdu bohatý. Rychlý oběd s kolegy z práce zvládnete v uvolněném prostředí Home Kitchen. Chuť na čerstvé ryby a další plody moře rozhodně dostanete v Mare bistro. Stylová restaurace Pivovar Marina vás pozve k příjemnému večernímu posezení s živou hrou na klavír a na speciality zdejšího šéfkuchaře. Okolí vám nabídne pro každý den tu správnou chuť.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů151

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1.2 km
Bus0.01 km
Tramvaj0.8 km
Vlak1.6 km
Nemocnice / poliklinika3.7 km
Obchody0.15 km
Škola0.29 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

This is DARAMIS

O nás

Naše profesionální pole působnosti zahrnuje širokou škálu aktivit v oblasti realit, s hlavním zaměřením na výstavbu nových rezidenčních projektů. Kromě toho máme také v portfoliu provozování komerčních budov a služeb v oblasti hotelnictví. Díky našemu neustálému hledání skvělých investičních příležitostí a prvotřídním projektům se Daramis stal na trhu s nemovitostmi synonymem pro mimořádnou kvalitu služeb.

O projektech

Již od od roku 2000 se v Daramisu snažíme podporovat plnohodnotný život našich klientů. Nešetříme úsilí, ani náklady pro to, aby byl klientův zážitek z bydlení co možno nejpříjemnější.

Věříme v důležitost designu a kvality pro dosažení prémiového výsledku. Naše projekty jsou toho důkazem. Od sofistikovaných služeb přes pečlivě promyšlené dispozice až po prvotřídní povrchové úpravy, ve všech aspektech se snažíme dosáhnout konzistentní špičkové kvality.

Komunita jako základ 

V jádru našich aktivit je komunita. Proto vytváříme výjimečné prostory pro bydlení a organizujeme společné akce, které pomáhají rozvíjet a oživovat celé čtvrti.

O charitě

V roce 2016 se Daramis podílel na založení Nadace Agora 7, která se snaží prostřednictvím různých projektů zlepšit životní podmínky a celkový blahobyt starších a sociálně znevýhodněných jednotlivců v oblasti Holešovic a celé Prahy.

Kontakt

Jankovcova 1639/16d, Praha , 17000
Telefon: +420 773 573 888
E-mail: james@daramis.com
Web: https://www.praguemarina.cz/