Login

Prague City Golf Apartments

Popis projektu

U osmnáctijamkového hřiště Prague City Golf vyrůstají jedinečné investiční apartmány pro opravdové milovníky golfu. Projekt je od greenu vzdálený doslova pár kroků. 

33 nových investičních apartmánů o velikosti 1+kk až 4+kk doplňuje profesionální zázemí pro sportovce, luxusní restaurace a dokonalá péče o nemovitost. Tu obstará zkušený tým přímo z recepce Prague City Golf. Předá klíče, zajistí úklid, vypere prádlo, postará se o zahradu apod. Majitelé jednotek tak nemusejí nic řešit a mohou se plně soustředit na hru nebo jakkoli jinak relaxovat. V okolí projektu je k dispozici bezpočet aktivit – cyklostezky lákají k jízdě na kole a pikniková louka k pozdním brunchům s jídlem z místní restaurace.

Koupí apartmánu získávají majitelé komplexní hotelový servis a zajímavý výnos při následném pronájmu. Podnikatelé i firmy ocení možnost odpočtu DPH.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů33
Velikosti bytů1+kk až 4+kk
K nastěhování5/2023

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.2 km
Nemocnice / poliklinika4 km
Obchody1 km
Škola0.6 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Investiční společnost Natland působí již dvacet let na českém trhu. Je aktivním investorem a developerem. Investuje do středně velkých firem a výnosových nemovitostí, staví rezidenční a polyfunkční objekty. Je expertem na krizový management společností, které se ocitnou v problémech a prostřednictvím společnosti FFTP poskytuje také specializovaný finanční servis jako je například litigační financování. Lidem, kteří mají volný kapitál a chtějí zhodnotit své prostředky, nabízí možnost co-investic prostřednictvím fondů kvalifikovaných investorů.

Natland má za sebou 8 úspěšných středně velkých a velkých developerských projektů, které má vždy celé pod kontrolou a osobně je řídí od startu až po finální výsledek. Ať jde o rezidenční nemovitosti či kancelářské a polyfunkční objekty. Spolupracuje s renomovanými stavebními společnostmi i dalšími investičními skupinami a financujícími subjekty. V současné době má 2 aktivní projekty a 6 v přípravě nejen v hlavním městě. Cílem Natlandu je ve všech projektech ctít udržitelnost, rozvíjet lokalitu, kde působí a měnit ji k lepšímu.

Kontakt

Oddechová, Praha-Lipence, 155 31
Telefon: 800 350 111
E-mail: office@natlandre.cz
Web: https://www.golf-apartments.cz