Login

Ponavia rezidence III

Popis projektu

Navazující etapa Ponavia rezidence v žádané lokalitě v městské části Královo Pole nabízí na brněnském trhu 72 nových jednotek. Společný sdílený vjezd do vnitrobloku s předcházející etapou výstavby vytvoří kompaktní uzavřený prostor s chráněným vnitřním traktem.

Architektonicky další etapa navazuje na úspěšně zkolaudovanou stavbu navrženou studiem A69 architekti. Jednoduché linie domu se smetanovou fasádou doplňuje výrazné obložení v dekoru dřeva, které dodává exteriéru budovy zcela originální vzhled.

V nabídce jsou pro zájemce připraveny všechny nejžádanější typy dispozic - od 1+kk po velkorysé 4+kk. Majitelé bytů ocení komfortní parkování v podzemních garážích. 

Proměňující se lokalita v blízkosti supermarketu Kaufland je příležitostí pro bydlení v moderní městské čtvrti s kompletní občanskou vybaveností a vynikající dostupností do centra.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů72
Ceny bytů3 710 176 - 13 301 601
Velikosti bytů1+kk - 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.15 km
Tramvaj0.28 km
Vlak1.79 km
Nemocnice / poliklinika2 km
Obchody0.31 km
Škola0.24 km
Park1.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Realitní skupina Trikaya je skupinou společností podnikajících v oblasti výstavby a investic do nemovitostí v České republice se specializací na druhé největší město – Brno. Společnost byla založena v roce 2010 a původně se věnovala čistě developmentu rezidenčních budov. V současné době společnost realizuje kromě rezidenční výstavby také výstavbu administrativních budov a investice do velkých obchodních center s plánovanou rekonstrukcí a jejich rozvojem. 

Cílem společnosti Trikaya je budovat inovativní projekty, které nabídnou klientům nejen vysokou kvalitu, ale i standardy běžné v ostatních vyspělých státech světa.

Kontakt

Střední, Brno, 60200
Telefon: 702 142 316
E-mail: veronika.klinkova@trikaya.cz
Web: https://www.ponavia-rezidence.cz

Hlasování je ukončeno.