Login

PAPRSEK Stodůlky

Popis projektu

Polyfunkční dům Parsek přináší ojedinělý městský koncept sounáležitosti bydlení a místa, navazuje na typickou urbanistickou atmosféru a rozvíjí její příběh směrem k modernímu a pospolitému životu, ve kterém mají lidé ve své bezprostřední blízkosti k dispozici všechno, co potřebují. Tomu nahrává i lokalita Stodůlek, které patří k nejlépe občansky vybaveným částem Prahy a jsou díky metru perfektně dostupné. V bezprostřední blízkosti nového areálu se navíc nachází ikonický Centrální park, který nabízí nepřeberné množství možností k aktivnímu trávení voleného času, či dvě z nejkrásnějších pražských přírodních lokalit, které jsou jako stvořené k romantickým procházkám, sportovním aktivitám i odpočinku s přáteli a rodinou. 

Nový areál nabídne 291 bytů o dispozicích od 1+kk až po velkorysé 4+kk a 330 parkovacích míst. Šestice bytových domů, které jsou tvořeny čistou linií pravoúhlých tvarů, navíc potřebným způsobem vymezuje prostor přirozeného pěšího bulváru, který do charakteru Stodůlek přinese hravou a živou náladu moderních newyorských ulic. Mezi jednotlivými domy pak vznikne klidný prostor s bohatou zelení pro odpočinek, setkávání či relaxaci.

Součástí nového rezidenčního projektu Paprsek je i komerční parter věnovaný službám a obchodu s množstvím místních autentických bister, kaváren, obchůdku a služeb, které dotváří svébytnou intimitu moderní městské atmosféry.
 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů291
Ceny bytů4 009 384 Kč - 17 933 497 Kč
Velikosti bytů1+KK - 4+KK

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.2 km
Bus0.2 km
Tramvaj2.15 km
Vlak2.6 km
Nemocnice / poliklinika0.5 km
Škola0.45 km
Park0.7 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developer, který dělá věci jinak

Rezidenční i nájemní projekty Trigemy propojují architekturu, technologie a i udržitelnost. Výjimečná architektura, která oslavuje originalitu umění a krásu designu. Chytré technologie, které usnadňují každodenní život. A v neposlední řadě udržitelnost – uvědomujeme si vlastní odpovědnost nejen k prostředí, ve kterém podnikáme a žijeme. 

Kontakt

Hábova, Praha 13 - Stodůlky, 155 00
Telefon: +420 227 011 355
E-mail: prodej@trigema.cz
Web: https://www.bydleni-stodulky.cz