Login

Nuselský pivovar Lofty

Popis projektu

Originální bydlení s autentickou atmosférou industriální historie najdete v pečlivě rekonstruovaných částech původního barokního pivovaru z roku 1694. Památkově chráněné budovy nabízejí byty s individuálními dispozicemi od 1+kk po 4+kk.

Lofty Nuselského pivovaru nabízejí ojedinělou možnost bydlet moderně mezi stěnami starými několik století. Citlivým zachováním původních stavebních prvků zde vzniknou inspirativní prostory s nezaměnitelnou atmosférou z časů dávného rozmachu českého průmyslu.

Promyšlený areál Nuselského pivovaru nabídne otevřený prostor pro setkávání, pečlivý výběr obchodů a služeb i klidná a bezpečná zákoutí pro rezidenty. Stane se tak oázou bez hluku dopravy a přirozeným centrem komunikujícím se svým okolím.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů125
Ceny bytů4.247 300 - 25. 258 900
Velikosti bytů1+KK - 4+KK
K nastěhování1Q 2026

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.85 km
Bus0.27 km
Tramvaj0.14 km
Vlak0.85 km
Nemocnice / poliklinika2.3 km
Škola0.35 km
Park0.13 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu Nuselský pivovar je společnost Penta Real Estate, jejíž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a která rovněž získala mnohá ocenění.

Penta Real Estate vznikla odštěpením divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do sektoru realit v roce 2005 a za dobu své činnosti se vyprofilovala v lídra na realitním trhu. Projekty, které realizuje, hlavně v České republice a na Slovensku, jsou pravidelně oceňovány nejenom odbornou veřejností, ale také klienty a laiky, a to pro svou inovativní architekturu, neotřelý a funkční design, cit pro urbanismus, kvalitu a vysokou investiční hodnotu. Spolupracuje s nejlepšími mezinárodními a místními architekty a designéry, z jejichž spolupráce vznikly budovy, které získaly uznání od odborné i široké veřejnosti a do dnešního dne také více než 45 ocenění jak v komerční, tak i rezidenční oblasti. Každý projekt Penty je synonymem vysokého standardu a kvality. Do „brownfieldů“ přináší život, do měst světovou architekturu a špičkovou úroveň stavění budov. To vše se silným akcentem na životní prostředí.

Kontakt

Bělehradská 1677, Praha 4, 140 00
Telefon: 800 555 995
E-mail: nuselskypivovar@pentarealestate.com
Web: https://www.nuselsky-pivovar.com/