Login

Nová Waltrovka - 1.etapa

Popis projektu

NOVÁ WALTROVKA má ambici navázat na úspěch již dokončené Waltrovky v místě bývalé továrny Walter a rozšířit tak novou městskou čtvrť, která v Jinonicích vznikla. Na půli cesty mezi stanicemi metra B Radlická a Jinonice, přímo pod svahem Malvazinek, postupně vznikne více než 500 prémiových bytů, dvě moderní kancelářské budovy, designový hotel, základní škola, nové centrální náměstí i velké sportovní nebo dětské hřiště.

Jedinečná lokalita osloví opět nejen bohatou občanskou vybaveností, rozsáhlými plochami zeleně, snadnou dopravní dostupností, ale především atmosférou moderní městské čtvrti, kde přes den vládne čilý ruch a večer se mění v klidnou, městskou oázu.

V rámci 1. etapy vznikne 75 bytů s promyšlenými a funkčními dispozicemi od 1+kk až po 5+kk. Většina bytů má vlastní terasu nebo lodžii, v domech jsou k dispozici dvoupodlažní garáže pro pohodlné parkování, sklepní koje či oblíbený prostor pro mytí kol a kočárků.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů75
Ceny bytů5 002 182 - 35 000 000 Kč
Velikosti bytů1kk - 5kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.2 km
Bus0.2 km
Tramvaj0.7 km
Vlak0.5 km
Nemocnice / poliklinika0.8 km
Obchody0.2 km
Škola0.2 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Penta Real Estate vznikla oddělením realitní divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do realitního sektoru v roce 2005 a od té doby se vypracovala na lídra na realitním trhu, a to na Slovensku, v České republice, tak v Polsku .

Naším cílem je stavět budovy, které přispívají k urbanistickému rozvoji dané lokality. Spolupracujeme proto s nejlepšími odborníky v oboru, špičkovými architekty a inženýry. Naše zkušenosti ve spojení s jejich kreativitou a cílevědomostí jsou garancí nejvyšší kvality a investiční hodnoty našeho realitního portfolia.

 

Kontakt

Radlická , Praha, 158 00
Telefon: +420 731 648 960
E-mail: jerabkova@pentarealestate.com
Web: https://www.novawaltrovka.cz/rezidence/