Login

Nika 28

Popis projektu

Jindřišská ulice na Novém Městě v Praze je spojnicí mezi Václavským a Senovážným náměstím. Nacházíme se v srdci Prahy a právě zde v nevyužité proluce vyrůstá jedinečná novostavba. Velkou výzvou pro naše architekty bylo zasazení moderní fasády mezi dva okolní domy různých výšek a slohů. Vše se nakonec podařilo a my v Acordinvestu jsme na výsledné návrhy velice hrdí.

Projekt Nika 28 je od počátku koncipován jako dům pro nájemní bydlení. Jednotky v horních patrech mají dechberoucí terasy s výhledem na Jindřišskou věž a kostel svatého Jindřicha (dle kterého je ulice pojmenována). Noví obyvatelé domu se mohou těšit na kreativní zpracování společných prostor, kdy každé patro nabídne jiný design inspirovaný filmovými příběhy, street artem, komiksy, či hudebními ikonami současnosti. Jindřišská 28 je kosmopolitní místo které tepe životem, v okolí se nachází nespočet barů, kaváren a restaurací, butiků s prémiovou módou, fitness nebo jóga.

Centrum Prahy jako na dlani, kamkoli se lze dostat pěšky a kdyby to náhodou bez auta nešlo, dům nabízí parkování pro osm osobních aut včetně dobíjecí stanice pro elektromobily.
 

Informace o projektu

Parametry

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.2 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.6 km
Nemocnice / poliklinika0.7 km
Obchody0.1 km
Škola0.9 km
Park0.2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006. V roce 2020 jsme provedli restrukturalizaci (přechod z formy s.r.o. na a.s.).

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naěí prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

Jindřišská 28, Praha, 11000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.acordinvest.cz

Hlasování je ukončeno.