Login

Millennium Palace

Popis projektu

Byty jsou navrženy s ohledem na nejúčelnější využití prostoru pro maximální komfort s použitím kvalitních materiálů. Millennium Palace nabízí exkluzivní bydlení pro ty, kteří ocení umístění v centru Prahy a perfektní dopravní dostupnost. Naleznete zde výjimečné byty, moderní technologie, funkční design a kvalitní standardy.

Dům v ulici Washingtonova nabízí k pronájmu kromě menších a větších bytů možnost nebytových prostor. Dům je po kompletní rekonstrukci, nové sítě, střecha, výtah. Vše nové a moderní v překrásném historickém plášti. Byty se pronajímají zařízené novým nábytkem, případně je možnost ušít interiér nájemci na míru.

Rezidence Millennium Palace se nachází ve Washingtonově ulici 622/9 s překrásnými výhledy na Národní muzeum, kousek od známých Riegrových sadů. Nedaleké Václavské náměstí a jeho vyhledávané restaurace, trendy bary, značkové a místní obchody, sezoní trhy, to vše je nadosah v pulzujícím srdci Prahy.

Výhodou domu je jeho centrální lokalita. Pár minut pěšky od Vinohrad, Staroměstského náměstí, Pařížské ulice, jedinečného Národního muzea a Státní opery. To vše jsou jen střípky toho, co okolí rezidence Millennium Palace nabízí.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů40
Velikosti bytů1kk - 3kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.1 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.3 km
Nemocnice / poliklinika0.5 km
Obchody0.1 km
Škola0.5 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006. V roce 2020 jsme provedli restrukturalizaci (přechod z formy s.r.o. na a.s.).

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naěí prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

Washingtonova 9, Praha, 110 00
Telefon: 737 333 331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.acordinvest.cz

Hlasování je ukončeno.