Login

MAISON Ořechovka - 1. etapa

Popis projektu

MAISON Ořechovka nabídne originální městské bydlení v osmi viladomech v klidné a vyhledávané čtvrti Prahy 6 v blízkosti populární Ořechovky a Střešovic.

Každý z viladomů nabízí 16 prostorných a dispozičně zajímavých bytů od 1+kk až po střešní penthousy s dispozicí 6+kk, a to s jedinečnými výhledy na Ořechovku, Střešovice a Prahu 6. Všechny byty mají vlastní lodžii, terasu nebo předzahrádku. Samozřejmostí je vysoký standard vybavení bytů a penthousů, do kterého patří například velkoformátová okna, dřevěné podlahy, velkoformátové obklady a dlažby, předokenní elektrické žaluzie a další. Garážová stání pro auta a prostorné sklepy se nachází ve dvou podzemních podlažích. Pro větší bezpečnost bude celý areál oplocený a bude mít vlastní správu.

Vilová čtvrť Ořechovka byla inspirována britskými zahradními městy. Naleznete zde platanové aleje, parky plné vzrostlých stromů, sportoviště a dětská hřiště. MAISON Ořechovka se nachází mezi ulicemi Cukrovarnická a Na Dračkách, při procházce k Novému Světu a Pražskému hradu půjdete například okolo slavné Špálovy vily. Cestu si můžete zkrátit tramvají, jejíž zastávka se nachází cca 200 metrů, ale i pěšky vám nebude cesta trvat déle než 20 minut.

Výstavba I. etapy byla zahájena na jaře 2019 a dokončení je plánováno již na konec tohoto roku. 

Autorem projektu je tým známého pražského ateliéru QARTA architektura pod vedením Jiřího Řezáka a Davida Wittasska. Developerem je Penta Real Estate a BPD Development, jejichž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a které rovněž získaly mnohá ocenění.

Více informací o projektu naleznete na www.maisonorechovka.cz 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů67
Ceny bytů4 950 000 - 39 459 893
Velikosti bytů1+kk (35 m2) - 6+kk (223 m2)

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1 km
Bus0.2 km
Tramvaj0.2 km
Vlak1.5 km
Nemocnice / poliklinika1.5 km
Obchody3 km
Škola1.5 km
Park2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem projektu MAISON Ořechovka je společnost Penta Real Estate a bpd Development, jejichž projekty jsou známé pro svou vysokou kvalitu a moderní architekturu a které rovněž získaly mnohá ocenění.

Penta Real Estate vznikla odštěpením realitní divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do sektoru realit v roce 2005 a za dobu své činnosti se vyprofilovala v lídra na realitním trhu. Projekty, které realizuje hlavně v České republice, na Slovensku a v Polsku, jsou pravidelně oceňovány nejenom odbornou veřejností, ale také klienty a laiky, a to pro svou inovativní architekturu, neotřelý a funkční design, cit pro urbanismus, kvalitu a vysokou investiční hodnotu. Spolupracuje s nejlepšími mezinárodními a místními architekty a designéry, z jejichž spolupráce vznikly budovy, které získaly uznání od odborné i široké veřejnosti a do dnešního dne také 24 ocenění jak pro komerční tak i rezidenční projekty. Každý projekt Penty je synonymem vysokého standardu a kvality. Do "brownfieldů" přináší život, do měst světovou architekturu a špičkovou úroveň stavěných budov. To vše se silným akcentem na životní prostředí.

Investoři skupiny bpd development jsou na realitním trhu už od roku 1992, skupina bpd development jako taková vznikla v roce 2003. Soustřeďuje se zejména na vybrané lokality v Praze a jejím hlavním cílem jsou kancelářské a rezidenční projekty. Dává si velmi záležet na vysokém standardu, kvalitě provedení projektů a spolupracuje s vybranými architekty.

 

Kontakt

Na Dračkách , Praha 6, 162 00
Telefon: 800555995
E-mail: maison@pentarealestate.com
Web: https://www.maisonorechovka.cz