Login

Luka Living rental apartments & shopping center

Popis projektu

Luka Living je originálním a revolučním projektem 21. století. Moderní nájemní bydlení s hotelovými službami, v plně vybavených bytech a nízkoenergetickém standardu, je ve střední Evropě zcela unikátní myšlenka v Praze. Jsme cenově dostupní všem. 

Nabízíme klientům rozhodně více, než je dnes běžné a než oni sami očekávají. 

Současné nájemní bydlení v Praze jsou hlavně panelákové byty s vybavením Ikea, nebo starší byty, zcela neenergetické, bez výtahu. My určujeme trendy bydlení. Inspiraci jsme našli, mimo jiné, v západních zemích, kde je toto odvětví podstatně vyspělejší, a kde v nájemních bytech bydlí 50% populace. Proto v Luka Living najdou klienti tiché byty, zdravotní matrace, bidety, krby nebo v garážích nabíjecí stanice pro elektromobily. Proto jsou naše byty postaveny v nízkoenergetickém standardu PENB „A“ a přímo v objektu je tříděný shoz odpadu. Jsme suchou nohou na metru a výtahem sjedete přímo do našeho obchodního centra ... a je toho mnohem více. Jsme zkrátka revolucí v bydlení!

Další klíčovou myšlenkou je obecná výhoda nájemního bydlení oproti bydlení vlastnickému. Výhoda se jmenuje: Svoboda. Motto zní: Žijte svobodně, bydlete bez závazků! Naše ekonomické výpočty ukazují, že pokud se například rozhodnete odložit koupi bytu o tři roky a tuto dobu strávit v našem nájemním bytě, nijak si finančně neuškodíte. A získáváte právě onu výhodu svobody rozhodovat se, nebýt vázán na jednom místě, nemít závazky k bankám a za tři roky při koupi budete mít o tři roky novější byt i jeho vybavení, a s velkou pravděpodobností za sebou lépe promyšlené rozhodnutí.

Od roku 2019 je součástí Luka Living i Luka Triangl - nájemní bydlení 18 atypických malometrážních bytů určené především pro mladé lidi jako studentské bydlení či první společné bydlení mladých párů.

Věříme, že nájemní bydlení umí být plnohodnotnou alternativou vlastnickému bydlení.

A chceme ukázat, že v našich bytech najdou klienti trendy bydlení, kvalitu a doplňky, které je příjemně překvapí, možná až zaskočí! Porovnejte si parametry bytů s konkurencí, jsme přesvědčeni, že nenajdete alternativu.

A úplně nakonec: K tomu všemu jsme navíc i cenově dostupní všem!

Všechny síly jsme věnovali tomu, abychom vymysleli jedinečný produkt, na který můžeme být patřičně hrdí, a který bude radost nabízet!

Přesvědčte se sami na https://www.lukaliving.cz

Newsletter pro rezidenty http://www.lukaliving.cz/zpravodaj

Magazín obchodního centra http://www.lukaliving.cz/magazin

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů233
Velikosti bytů26 - 220 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.041 km
Bus0.083 km
Tramvaj2.044 km
Vlak1.747 km
Nemocnice / poliklinika0.094 km
Obchody0.003 km
Škola0.301 km
Park0.146 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Kontakt

Mukařovského 2590/2, Praha 13, 10000
Telefon: 734 51 51 51
E-mail: info@lukaliving.cz
Web: https://www.lukaliving.cz

Hlasování je ukončeno.