Login

Louis Léger House II. etapa

Popis projektu

Bydlení na Novém Městě je snem každého, kdo má rád život v místě s bohatou historií. Střed Prahy zaručuje, že budete vždy v centru všeho dění, ale naleznete zde také klidná místa a parky pro odpočinek, sport nebo dlouhé procházky.

Jen pár kroků od Václavského náměstí, vznikl projekt s názvem Louis Léger House disponující více jak dvěma desítkami luxusních bytových jednotek umístěných v secesní budově. V rámci druhé etapy zde budou vybudovány pouhé 4 exkluzivní střešní byty navržené pro neopakovatelné bydlení. Tyto mezonetové byty přinesou svým majitelům netradiční pojetí prostoru spojené s historií budovy a exkluzivitou místa. Velké střešní terasy v nejvyšším podlaží orientované do klidného dvora nabídnou jedinečné výhledy přes střechy okolních domů směrem k Pražskému hradu a na Petřín. Nadstandardně velká střešní okna zase zajistí dostatek světla a navodí pocit nespoutané volnosti. Vyvýšené galerie v bytech přímo vybízí k odpočinku a relaxaci s příjemnou knížkou nebo sklenicí vína.

Pro tyto mimořádné střešní byty jsme zvolili vybavení nejvyšší kvality PREMIUM, které odráží i jedinečnost samotné lokality. Součástí standardu jsou třívrstvé dřevěné podlahy, dlažby a obklady v mramorovém dekoru a vysoce kvalitní zařizovací předměty Villeroy&Boch.

Budoucí obyvatelé se také můžou těšit na garážová stání pro automobily, sklepy, nově vybudovaný moderní výtah a vkusně renovované společné prostory.

Projekt Louis Léger House je umístěn v samotném srdci Prahy. K nejznámějším místům dojdete pohodlně pěšky. Na dosah ruky tak máte nejvyhlášenější pražské restaurace, kavárny, čajovny a kluby. V centru Prahy také nechybí místo pro aktivní sport, nedaleko na vás čekají parky a relaxační zóny. Určitě doporučujeme navštívit např.: Albertovské svahy, Kateřinskou zahradu, Botanickou zahradu, Vyšehrad, park Folimanka a procházku okolo potoka Botič, který se vlévá do řeky Vltavy. Na farmářské trhy můžete zajít na Náměstí Míru, Karlovo náměstí nebo Tylovo náměstí.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů4
Velikosti bytů3(2)+kk až 4(3)+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.13 km
Bus0.13 km
Tramvaj0.13 km
Vlak1.2 km
Nemocnice / poliklinika0.2 km
Obchody0.1 km
Škola0.9 km
Park0.45 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

GARTAL je developerská a investiční skupina, která zahrnuje GARTAL Holding a.s. a další právnické osoby, které spojuje společná obchodní značka. Skupina GARTAL se zabývá zejména rezidenční výstavbou bytových domů v Praze a jejím blízkém okolí a na realitním trhu působí již od roku 2002. Má za sebou 12 úspěšně realizovaných projektů s více než třemi stovkami bytů v Praze, Roztokách u Prahy, Strašíně a Újezdu nad Lesy. Aktuálně realizuje dalších 8 developerských projektů s více než 250 byty ve formě novostaveb, nebo rekonstrukcí objektů. Během roku 2020 skupina GARTAL představí a dá do prodeje ještě několik nových bytových projektů v Praze a jejim nejbližším okolí.

Kontakt

Pobřežní 667/78, Praha 8 - Karlín, 186 00
Telefon: 840 400 440
E-mail: info@gartal.cz
Web: https://gartal.cz/cs/projects/louis-leger-house

Hlasování je ukončeno.