Login

Lofty Kolbenova

Popis projektu

V kolébce českého průmyslu právě vzniká nové rezidenční bydlení s unikátní industriální atmosférou – Lofty Kolbenova. 

Inspirujeme se jedinečným charakterem místa a vytváříme 215 bytů, které odrážejí duši tohoto historického prostoru. Prostorová štědrost továrny nám umožňuje nabídnout převážně loftové byty, které kombinují moderní design s autentickými průmyslovými prvky.

Veškeré projekční práce mají v rukou zkušení architekti z renomovaného ateliéru Masák & Partner, s.r.o., kteří se s láskou a přirozenou péčí už více než dvě dekády věnují obnově nejen památkových a historických objektů.

Naše vize

U průmyslových objektů byla vždy funkčnost a s ní spojené atributy jako univerzalita a robustnost či provozní logika nadřazené nebo rovnocenné výtvarnému záměru.

Správné využití takových staveb je skryto v přístupu k jejich úpravě pro odlišnou funkci. K úpravě respektující pravidla, za kterých tyto stavby vznikly. Nejde tedy o spojení starého s novým nebo o doplnění či náhradu. Jde o pokračování příběhu modernějšími prostředky.

Věříme, že minulost a současnost mohou růst společně. Vytvoříme místo, kam budou jeho obyvatelé patřit – domov, ve kterém bude jedinečná atmosféra industriální minulosti v souladu s představou o moderním a hravém bydlení 21. století. Navazujeme na historickou stopu a unikátního „genia loci“, přičemž při všech úpravách dbáme na to, aby modernizace zachovala původní charakter stavby. 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů215
Ceny bytů6 400 000 - 24 700 000
Velikosti bytů1+KK - 6+KK

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.33 km
Bus0.65 km
Tramvaj0.12 km
Vlak1.1 km
Nemocnice / poliklinika0.33 km
Obchody0.65 km
Škola0.5 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Ballota Property s.r.o. ve spolupráci s ateliérem Masák & Partner, s.r.o.

Zakládáme si na své cti, spolehlivosti a ochotě, profesionální prací a individuálním přístupem usilujeme o spokojenost svého klienta. Na nejvyšší možné úrovni se snažíme propojovat jeho požadavky, invenci při tvůrčí činnosti a technické možnosti pro realizaci projektů.

Dnes zaměstnáváme ke třicítce stálých členů týmu a rozsáhlý okruh externistů. Nejen pro svůj rozsah, ale i díky nabytým zkušenostem a vytrvalosti jsme dnes připraveni podílet se na náročných projektech nejrůznějšího zaměření.

Soustředíme se zejména na zprostředkování komplexních služeb klientovi, od spolupráce při akvizicích, zajištění průzkumů, zpracování studií proveditelnosti a ekonomické rozvahy, přes projekční práce až po řízení projektů jako celku, poradenství, řešení poruch, zpracování posudků, zajištění dotací a pod.

Jádrem jsou však projekční práce. Související činnosti jsou externě zadávány renomovaným a spolehlivým spolupracovníkům. Flexibilita a široké spektrum možností atelieru jsou postaveny na fungující struktuře, která se opírá o laskavý a zkušený tým lidí pracujících v jednotlivých odděleních projekce, technického dozoru, modelů a project managementu.

Cíleně se udržujeme na špici technického rozvoje - zkušenosti a práce v systému BIM je pro nás naprostou samozřejmostí. Servis poskytovaný v této oblasti je zaměřen nejen na maximální využití tohoto vysoce efektivního nástroje, ale na realizaci vyplývajících zásadních úspor pro naše klienty i zavádění tohoto systému do obecného povědomí a využití.

Projekty se vyznačují nekonvenčností a hledáním nových možností a postupů, vždy ovšem s důrazem na to, že architektura není cílem, nýbrž prostředkem k naplnění cíle zadavatele.

Kontakt

Kolbenova, Praha 9 - Vysočany, 190 00
Telefon: +420 771 264 723
E-mail: babista@masak-partner.com
Web: https://www.loftykolbenova.cz