Login

LARIN Trade

Popis projektu

Korunní 73 - Larin Trade 

Dovolte nám představit nový residenční projekt v centru města, na Korunní ulici. Korunní ulice je pojmenována podle Svatováclavské koruny, která je nejvýznamnější součástí českých korunovačních klenotů. A právě díky rekonstrukci této historické budovy se zde vytváří nový klenot města. Jedná se o kompletní revitalizaci původního domu, která zahrnuje nejen renovaci fasády a interiéru, ale také modernizaci technických zařízení. Nové rozvody, střecha, okna, elektřina a voda, jsou navrženy tak, aby byly co nejúspornější a šetrné k životnímu prostředí.

Novostavba se skládá z 45 bytových jednotek s rozlohami od 1kk až po 3kk a komerčních prostor. Každý byt je kompletně zrekonstruován s důrazem na detaily a kvalitu. Naši architekti se zaměřili na propojení moderního pojetí bydlení s klasickou architekturou dvacátého století. Společné prostory jsou navrženy tak, aby vás pohltily svou atmosférou a přinesly pocit klidu a pohody.

Korunní novostavba nabízí vyváženou kombinaci kosmopolitního života ve velkoměstě a božský klid za dveřmi nového bydlení. Pokud hledáte moderní a kvalitní bydlení v centru města, tento projekt je tou správnou volbou.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů45
Velikosti bytů1kk - 3kk
K nastěhování2025

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.2 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.9 km
Nemocnice / poliklinika0.3 km
Obchody0.1 km
Škola0.4 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

ACORD Invest

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006.

Naší specializací jsou prémiové historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně rekonstruujeme. Tyto nádherné projekty v blízkosti známých památek, městských parků nebo centra Prahy, dělají z našich projektů vyhledávanou investiční příležitost. Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

Kontakt

Korunní 73, Praha, 12000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.acordinvest.cz