Login

Kolbenova park - 1. etapa

Popis projektu

Kolbenova park je nová rezidenční čtvrť přímo u metra Vysočanská. V několika etapách zde vznikne harmonicky uspořádaný celek šesti bytových domů zasazených do vlastního zeleného parku, který je dominantním prvkem celého projektu. Po dokončení Kolbenova park nabídne areál přibližně 1000 moderních bytů s promyšlenými dispozicemi od 1+kk do 4+kk, většinou s terasami, balkony či ozeleněnými terasami.

Díky propracované kompozici jednotlivých domů, orientaci bytů převážně do klidných částí pozemku a parkové úpravě prostranství mají obyvatelé Kolbenova parku dostatek klidu a soukromí. Centrální část parku s jezírkem, inline dráhou a hřištěm je ideálním místem pro setkávání a relaxaci. Kavárnu, obchody a další služby nabídne část směrem do Kolbenovy ulice.

První etapa projektu Kolbenova park nabízí 245 bytů ve čtyři až sedmipodlažním domě s klidným polosoukromým vnitroblokem orientovaným do parku. Ve společných prostorech domu jsou obyvatelům bytů k dispozici kočárkárny a kolárna s mytím pro kola a psí mazlíčky. Směrem do Kolbenovy ulice nabídne dům komerční parter se službami, kavárnou a dalšími obchody. Dokončení objektu je plánováno na 3Q/2024.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů245
Ceny bytů4.008.900 - 17.493.800
Velikosti bytů1+kk - 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.4 km
Bus0.05 km
Tramvaj0.05 km
Vlak0.7 km
Nemocnice / poliklinika1 km
Obchody0.4 km
Škola0.2 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Kolbenova park je další z projektů CPI Rezidence, která v ČR už více než čtvrt století tvoří domovy v nadstandardním provedení. To se odráží nejen v kvalitě zpracování, použitých materiálech a propracované architektuře, ale také v pečlivém výběru lokalit, které jsou vždy spojeny s občanskou vybaveností, snadnou dostupností do centra a zároveň blízkostí přírody.

CPI Rezidence je součástí skupiny CPI Property Group, která je největším vlastníkem nemovitostí v České republice, Berlíně a regionu střední a východní Evropy. Na realitním trhu úspěšně působí již 29 let.

Kontakt

Kolbenova, Vysočany, 198 00
Telefon: 602 226 156
E-mail: prodej@cpipg.com
Web: https://klbnvpark.cz