Login

Klimentská Residence

Popis projektu

Klimentská Residence

Novostavba Klimentská 5 je moderní projekt, který se nachází v srdci města. Klimentská Residence je postavena ve stylu, který skvěle koresponduje s okolní architekturou a zároveň splňuje náročné požadavky moderní doby. V bytových jednotkách je kladen důraz na kvalitní materiály a moderní technologie, aby byly zajištěny co nejlepší podmínky pro pohodlné bydlení.

Klimentská 5 nabízí celkem 35 bytových jednotek ve vysokém standardu a podzemní garáže. Velmi vkusně zrekonstruované světlé byty jsou situovány do klidné ulice Klimentská, tak do vnitrobloku. Byty v posledních patrech nabízí nádherný výhled na Prahu.

Dům se nachází v blízkosti řady významných památek a zajímavých míst, jako je například Náměstí Republiky, Václavské náměstí nebo Staroměstské náměstí. Kromě výhledu na město mohou majitelé bytů využívat i blízkost kulturních a historických památek. V okolí se nachází mnoho kaváren, restaurací a obchodů, kde si mohou majitelé užít atmosféru starobylé Prahy.

Residence Klimentská je ideálním místem pro všechny, kteří hledají pohodlné bydlení v centru města, které splňuje moderní standardy kvality v kombinaci s historickou Prahou, která se neustále vyvíjí. Tento komplex je ideálním místem pro ty, kteří touží po bydlení v srdci města s výhledem na okouzlující panoramu Prahy a zároveň chtějí mít snadný přístup k největším kulturním a obchodním center.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů35
Velikosti bytů1kk - 3kk
K nastěhování2024

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.3 km
Bus0.3 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.7 km
Nemocnice / poliklinika0.2 km
Obchody0.1 km
Škola0.4 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

ACORD Invest

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006.

Naší specializací jsou prémiové historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně rekonstruujeme. Tyto nádherné projekty v blízkosti známých památek, městských parků nebo centra Prahy, dělají z našich projektů vyhledávanou investiční příležitost. Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

Kontakt

Klimentská 5, Praha, 11000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.acordinvest.cz