Login

Jinonický dvůr

Popis projektu

Základní ideou celého projektu je citlivá renovace nemovité kulturní památky se zachováním unikátních dobových architektonických prvků a stavebních elementů. Ta je doplněna stylovou výstavbou, a to s plným respektem k historii místa a okolnímu prostředí. Celková revitalizace komplexu je rozdělena do několika etap. S​ ​ohledem ​na ​​pocit ​​bezpečí ​​je ​Jinonický dvůr​ budován ​​jako ​​uzavřený a neprůjezdný monitorovaný areál, v němž je veškerá doprava svedena do podzemního podlaží. Rezidenti Jinonického dvora mají k dispozici několik relaxačních zón, velké množství zeleně a historickou funkční kašnu.

Areál Jinonického dvora naleznete v pražských Jinonicích, rozkládá se v těsné blízkosti vilové zástavby a Panského rybníku, jakmile se ocitnete uvnitř uzavřeného areálu, dýchne na vás jedinečná atmosféra a ničím nerušený klid, přestože se nacházíte v živé části Prahy 5.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů51
Velikosti bytů1+kk - 5+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.7 km
Bus0.1 km
Tramvaj1.6 km
Vlak1 km
Nemocnice / poliklinika0.9 km
Obchody0.7 km
Škola0.9 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Projekty nám rostou pod rukama již více než 30 let. Na samotném vzniku naší společnosti v roce 1991 jsme se věnovali pouze inženýringu. První developerský projekt jsme zrealizovali v roce 1999 a s nabytými zkušenostmi se vrhli do další práce. K dnešnímu dni čítá naše portfolio přes 1 000 obytných jednotek v desítkách projektů. Mnoho dalších máme v různém stádiu příprav. CREDITAS Real Estate (dříve V INVEST) je součástí české investiční skupiny CREDITAS, která se zaměřuje především na dlouhodobé investice v konzervativních odvětvích. Hlavními pilíři podnikání skupiny jsou finanční služby, reality a energetika.

Kontakt

Řeporyjská 1/2, Praha, 15800
Telefon: +420721870288
E-mail: martina.mikaskova@creditasre.cz
Web: https://www.creditasre.cz/projekty/jinonicky-dvur