Login

Harfa Yard

Popis projektu

Bytový projekt Harfa Yard je jedinečné místo pro bydlení. Nedaleko tepajícího centra Prahy, v klidné ulici Kovářská na Praze 9, vzniká mimořádný bytový dům, na jehož originálním vzhledu se podílel světoznámý architekt Bořek Šípek. Velkou chloubou celého domu je jeho fasáda, které dominují netradičně pojaté balkony, ustupující lodžie a velká francouzská okna.

Harfa Yard nabídne celkem 28 bytů od velikosti 1+kk až po 4+kk a podlahové ploše od 24 do 101 m2. Většina bytů bude mít balkon nebo lodžii a byty v posledním patře střešní terasy. Energetická náročnost bytového domu bude v katgorii B a může se chlubit označením "Velmi úsporná budova". Nabízené byty jsou ve standardu COMFORT, který zahrnuje odolné plovoucí podlahy, keramické obklady a kvalitní sanitu. Další požadavky je možné zařídit v rámci klientských změn.

V přízemí domu vzniknou také komerční prostory vhodné pro obchod, showroom a podobně.

Dostatek parkovacích stání je zajištěn v garážích vznikajících  v samostatné budově umístěné ve vnitrobloku. Tato stání budou zabírat 1. a 2. nadzemní podlaží. Ve vyšších podlažích pak budou vybudovány kancelářské prostory

Bytový dům Harfa Yard po svém dokončení vyplní stávající proluku v ulici Kovářská na Praze 9 a stane se díky svému vzhledu originálním prvkem této ulice.

Lokalita Harfa na Praze 9 nabízí nepřeberné možnosti nákupů, zábavy a odpočinku. Ke stanici metra Českomoravská na trase B dojdete za 2 minuty, zastávky autobusů a tramvají jsou doslova za rohem. Nákupní Galerie Harfa je hned u domu a nabízí nepřeberné množství obchodů, stravování, zábavy, ale také saunový svět Saunia, posilovnu Form Factory a pro nejmenší oblíbený Dinopark. Na koncert do O2 areny nebo O2 universum to máte jen 3 minuty chůze. Zaběhat si můžete v parku Podviní, který je vzdálen jen 550 metrů a jsou zde i dětská hřiště. Poliklinika Vysočany, divadlo Gong, školky, školy a úřady jsou v dochozí vzdálenosti. Na vlakové nádraží Praha Libeň dojdete za 15 minut.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů28
Velikosti bytů1+kk až 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.15 km
Bus0.15 km
Tramvaj0.4 km
Vlak1.3 km
Nemocnice / poliklinika0.3 km
Obchody0.05 km
Škola0.7 km
Park0.55 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

GARTAL je developerská a investiční skupina, která zahrnuje GARTAL Holding a.s. a další právnické osoby, které spojuje společná obchodní značka. Skupina GARTAL se zabývá zejména rezidenční výstavbou bytových domů v Praze a jejím blízkém okolí a na realitním trhu působí již od roku 2002. Má za sebou 12 úspěšně realizovaných projektů s více než třemi stovkami bytů v Praze, Roztokách u Prahy, Strašíně a Újezdu nad Lesy. Aktuálně realizuje dalších 8 developerských projektů s více než 250 byty ve formě novostaveb, nebo rekonstrukcí objektů. Během roku 2020 skupina GARTAL představí a dá do prodeje ještě několik nových bytových projektů v Praze a jejim nejbližším okolí.

Kontakt

Pobřežní 667/78, Praha 8 - Karlín, 186 00
Telefon: 840 400 440
E-mail: info@gartal.cz
Web: https://gartal.cz/cs/projects/harfayard

Hlasování je ukončeno.