Login

Erbenova Rezidence

Popis projektu

Rezidenční projekt na úpatí strahovského kopce ve vyhledávané smíchovské lokalitě Na Hřebenkách je unikátní svým technickým i architektonickým řešením. Jedinečný a inspirující projekt pro nejnáročnější klienty vzniká podle návrhu renomovaného architektonického ateliéru ADR na mimořádně svažitém jižně orientovaném pozemku, na hraně technických možností zastavitelnosti.

Zahrnuje 23 vzdušných a světlých bytových jednotek nadprůměrných velikostí s důrazem na detail a užitnou hodnotu. Penthouse nabízí daleké výhledy na Prahu, zatímco Townhouse s pěti ložnicemi, wellness, zahradou a pracovnou poskytne velkorysý prostor a jedinečný komfort bydlení celé rodině. Kolaudace projektu proběhne v Q4/2022.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů23
Ceny bytů7 490 000 - 36 490 000 Kč
Velikosti bytů1+kk - 6+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro1.3 km
Bus3.7 km
Tramvaj0.3 km
Vlak2.5 km
Nemocnice / poliklinika1.1 km
Obchody1.5 km
Škola0.5 km
Park2.6 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

EBM Partner | Již více než 10 let připravujeme a realizujeme jedinečná místa, která zlepšují kvalitu života i prostředí, ve kterém se nacházejí, a stávají se jeho vítanou součástí. Vkládáme do nich přidanou hodnotu z pohledu nadčasové architektury, funkčnosti, precizního provedení, citlivého zasazení do okolního prostředí a městské infrastruktury, i udržitelné budoucnosti. Tvoříme krásná místa pro život, která přináší radost jejich uživatelům i okolí.

Kontakt

Na Valentince 3336/4, Praha 5 - Smíchov, 150 00
Telefon: +420 734 443 844
E-mail: info@ebmpartner.cz
Web: https://www.ebmpartner.cz/

Hlasování je ukončeno.