Login

Central Park Side

Popis projektu

Central Park Side 

Zcela ojedinělý projekt výstavby sedmi nových bytů v centru Brna. Všechny byty bez výjimky nabízejí ze svých soukromých střešních teras jedinečný výhled na funkcionalistickou vilu Tughendat a největší zelený vnitroblok ve městě. Byty o dispozicích 2+kk, 3+kk a 4+kk nabízí možnost luxusního bydlení, zároveň jsou však vhodnou investiční příležitostí. Standardní vybavení koresponduje s výjimečností, která je vtištěna do použitých materiálů a designových prvků. Klimatizace, rekuperace a podlahové topení jsou nedílnou součástí každého bytu.

Neobarokní palác najdete na ulici Antonína Slavíka, která je v přímém sousedství městského parku Lužánky. Park i přilehlé ulice doslova vybízí k relaxaci, sportu nebo posezení ve skvělých restauracích a kavárnách. Plná občanská vybavenost jen podtrhuje atraktivitu tohoto místa. V okolí domu jsou mateřské i základní školy, divadla, galerie, kino, nemocnice, sportoviště, nákupní a zábavní centrum.
Lokalitu zdobí vynikající doparvní dostupnost. Pěšky nebo městskou hromadnou dopravou jste doma za pár minut. Autem se na obchvat a D1 dostanete hned. 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů7
Ceny bytů6621030,- Kč - 9089730,- Kč
Velikosti bytů2+kk - 4+kk / 56,6 m2 - 84,7 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.2 km
Tramvaj0.4 km
Vlak3 km
Nemocnice / poliklinika0.5 km
Obchody0.2 km
Škola0.5 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

All Inclusive Development a.s.

Když jsme v roce 2007 vstoupili na trh nemovitostí, nepochybovali jsme, že nás čeká dlouhá a náročná cesta. Už tehdy jsme však věděli, že chceme klientům nabídnout vždy maximum. Poháněni touto vizí jsme se nikdy nespokojili s málem a díky tomu se můžeme pyšnit atraktivním portfóliem úspěšných projektů, které opakovaně získávají odborná ocenění.

Zásadně se nezaměřujeme na projekty masové výstavby. Investiční příležitosti si pečlivě vybíráme a pouštíme se jenom do těch, nad kterými můžeme mít plnou kontrolu. Osobně pak dohlížíme na projektanty, dodavatele i stavitele a ručíme za kvalitu použitých materiálů či odvedené práce. V průběhu stavby navíc vždy vycházíme vstříc vašim přáním, abychom splnili Váš sen o dokonalém bydlení.

Realizované projekty:
Bytový dům Barvy - Brno Lesná
Rodinné domy Alea - Říčany u Brna - 16 nizkoenergetických domů
Viladům Slunné údolí - bytový dům Brno Líšeň
Bytový dům Šimice - projekt investičních bytů v dynamicky se rozvíjejíci oblasti brněnských Židenic
Resort Vrchlabí - polyfunkční budova, 57 horských apartmánů v Krkonoších

Kontakt

Dělnická 39, Brno, 624 00
Telefon: +420 727 814 447
E-mail: hanakova@aid.cz
Web: https://www.aid.cz

Hlasování je ukončeno.