Login

Castleview House

Popis projektu

Už 135 let je na tomto místě dostupný jeden z nejvíce utajených a nejoslnivějších výhledů v Praze na Pražský hrad a barokní perlu zvanou Malá Strana. Trvalo řadu let, než jsme ho našli. Ale vyplatilo se. O tomhle se nemluví, to se vidí a žije.

Připravili jsme pro vás lukrativní možnost vést život na místě, které je snem každého člověka. Už cítíte pulzující tep léta na noční Náplavce, horkou kávy z vrcholu Tančícího domu anebo vůni oleje mistrovského díla v Galerii Mánes? Moderní pojetí projektu se tu radostně potkalo s citlivým ohledem na památnou aureolu historické atmosféry vzletně působivé architektury 19. století. Zde se nebydlí, zde se žije třpytivý sen s nabízenou rukou plné kultury, kam jen oko z okna pohlédne.

Byty jsou navrženy s ohledem na nejúčelnější využití prostoru pro maximální komfort s použitím kvalitních materiálů. Rezidence Castleview House nabízí exkluzivní bydlení pro ty, kteří ocení umístění na Nábřeží náplavky s výhledem na Pražský hrad a perfektní dopravní dostupnost. Naleznete zde výjimečné byty, moderní technologie, funkční design a kvalitní standardy.

Dům na Rašínově nábřeží nabízí k pronájmu kromě menších a větších bytů možnost nebytových prostor. Dům je po kompletní rekonstrukci, nové sítě, střecha, výtah. Vše nové a moderní v překrásném historickém plášti. Byty se pronajímají zařízené novým nábytkem, případně je možnost ušít interiér nájemci na míru.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů50
Velikosti bytů1kk - 3kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.1 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.7 km
Nemocnice / poliklinika0.3 km
Obchody0.1 km
Škola0.4 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006. V roce 2020 jsme provedli restrukturalizaci (přechod z formy s.r.o. na a.s.).

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naěí prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

Rašínovo nábřeží 66, Praha, 120 00
Telefon: 737 333 331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.acordinvest.cz