Login

ARMIDA REAL ESTATE

Popis projektu

Žitná 14 - Armida Real Estate

V centru Prahy se nachází ulice Žitná, která v minulosti poskytla bydliště mnoha významným osobnostem. Jedním z nich byl slavný český hudební skladatel Antonín Dvořák, který zde přímo žil a to v bytě ve 2. patře, kde ve svém pokoji tvořil některé ze svých nejvýznamnějších skladeb. Dnes je Žitná známá především díky šetrné rekonstrukci původního domu. Cílem renovace bylo zachovat historickou hodnotu domu, ale zároveň přizpůsobit moderním standardům bydlení - zahrnuje kompletní obnovu fasády, střechy, oken, rozvodů a dalších prvků.

Jedním z důležitých prvků šetrné rekonstrukce je ochrana původních architektonických prvků. Při rekonstrukci se dbalo na to, aby byly zachovány původní prvky. Repasovány a kopiemi byly doplněny i některé výplňové prvky, zejména dvoukřídlé dveře v bytech. Výsledkem je nový, moderní bytový dům, který respektuje historickou hodnotu svého okolí.

Armida Real estate na Žitné ulici není jen o zachování historické budovy, je to také příležitost pro revitalizaci celé oblasti a zvýšení její atraktivnosti pro bydlení. Lokalita Žitná se nachází v blízkosti centra Prahy a nabízí skvělé spojení s ostatními částmi města. Nové moderní byty jsou ideální pro bydlení v centru Prahy. Zároveň jsou navrženy tak, aby splňovaly náročné požadavky na kvalitu bydlení.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů60
Velikosti bytů1kk - 4kk
K nastěhování2024

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.1 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak1 km
Nemocnice / poliklinika0.3 km
Obchody0.1 km
Škola0.3 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

ACORD Invest

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006.

Naší specializací jsou prémiové historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně rekonstruujeme. Tyto nádherné projekty v blízkosti známých památek, městských parků nebo centra Prahy, dělají z našich projektů vyhledávanou investiční příležitost. Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

Kontakt

Žitná 14, Praha, 12000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: http://www.acordinvest.cz