Login

Angelo Roma

Popis projektu

Luxusní historická rezidence ANGELO ROMA se nachází na jedné z nejprestižnějších adres v centru Prahy. Noblesní neorenesanční budova ze začátku 19. století s nadstandartně rekontruovanými byty bude skvělou volbou pro investici na další desetiletí.

Historická budova prošla velmi pečlivou rekonstrukcí, při které je kladen důraz na zachování původních detailů. Spojení původních historických prvků s moderními materiály použitými při rekonstrukci a restaurování vytvoří jedinečné bydlení pro nejnáročnější klientelu.

Ulice Římská je součástí jedné z nejoblíbenějších částí Prahy mezi turisty, místními i expaty.

Lokalita královských Vinohrad v sousedství majestátní budovy Národního muzea propůjčuje místu jedinečnou atmosféru moderní evropské metropole. Nedaleké Riegrovy sady nabízejí klidné místo pro ty, kteří chtějí na chvíli utéct od ruchu tepajícího města.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů50
Velikosti bytů1kk - 3kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.1 km
Bus0.2 km
Tramvaj0.1 km
Vlak0.4 km
Nemocnice / poliklinika0.5 km
Škola0.6 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006. V roce 2020 jsme provedli restrukturalizaci (přechod z formy s.r.o. na a.s.).

Naší specializací jsou luxusní historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně zrekonstruujeme a vracíme jim zašlou slávu a lesk. Současně nabízíme modernímu člověku komfort 21. století, měníme chátrající staleté dědictví na moderní luxusní bydlení. Při rekonstrukci používáme nejmodernější technologie, které se stávají součástí stavitelského umění minulých generací. Vzniklé bytové a nebytové jednotky prodáváme novým majitelům. Exkluzivní místa v blízkosti známých a slavných pražských pamětihodností, navštěvovaných parků nebo pěšího centra dělají z našich projektů vyhledávanou a vysoce ceněnou investiční příležitost nebo milované místo k rodinnému bydlení. Spokojenost našich klientů je naěí prioritou.

Děláme krásné byty s duší.

Kontakt

Římská 72/6, Praha 2, 120 00
Telefon: 737 333 331
E-mail: prodej@angeloroma.cz
Web: https://www.angeloroma.cz