Login

Zelené Město Heights

Popis projektu

O PROJEKTU

Zelené Město Heights je víc než jen rezidenční projekt. Je ztělesněním našeho přesvědčení, že dobré bydlení se neobejde bez špičkového designu, promyšlených dispozic a bezprostřední blízkosti přírody. Projekt je situován na pomezí Prahy 3 a Prahy 9, a představuje již čtvrtou etapou.

Nově vybudovaná čtvrť o více než 1 000 bytových jednotkách láká rovněž výbornou dostupností od centra města.

O BYTECH

Zelené Město Heights počítá 232 nových bytů o velikosti od 34 do 100 m2. Každý byt má podlahové vytápění, centrální rekuperaci, balkony s celoskleněným zábradlím, vlastní sklep a parkovací stání v jednom ze tří podzemních podlaží.

O KOMUNITĚ

Čtvrť Zelené Mesto se začala formovat před 10 lety. S téměř dokončenou čtvrtou fází jsme nadšeni, že budeme moci brzy přivítat nové sousedy na naše pravidelná komunitní setkání. Od lahodných brunchů až po sportovní akce. Plánujeme toho mnoho. Blahobyt obyvatel a dobře fungující komunitu stavíme do středu všeho, co děláme.

ŽIVOT REZIDENTŮ

Svým harmonickým spojením moderní architektury s revitalizovanými parky Třešňovka a Smetanka je Zelené Město Heights ideálním útočištěm pro ty, kteří hledají klidný a zároveň aktivní životní styl.

STANDARDY

Velkorysé, promyšlené a praktické dispozice, vysoký uživatelský komfort a dlouhá životnost. Každý z bytů je navržen tak, aby mohl nabídnout ten nejvyšší standard. K individuálnímu výběru láká excelentní nabídka materiálů pro podlahy, obklady a dlažby i vybavení kuchyní.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů232

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro2.5 km
Bus0.2 km
Tramvaj0.28 km
Vlak5 km
Nemocnice / poliklinika4.4 km
Obchody0.09 km
Škola0.35 km
Park0.3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

This is DARAMIS

O nás

Naše profesionální pole působnosti zahrnuje širokou škálu aktivit v oblasti realit, s hlavním zaměřením na výstavbu nových rezidenčních projektů. Kromě toho máme také v portfoliu provozování komerčních budov a služeb v oblasti hotelnictví. Díky našemu neustálému hledání skvělých investičních příležitostí a prvotřídním projektům se Daramis stal na trhu s nemovitostmi synonymem pro mimořádnou kvalitu služeb.

O projektech

Již od od roku 2000 se v Daramisu snažíme podporovat plnohodnotný život našich klientů. Nešetříme úsilí, ani náklady pro to, aby byl klientův zážitek z bydlení co možno nejpříjemnější.

Věříme v důležitost designu a kvality pro dosažení prémiového výsledku. Naše projekty jsou toho důkazem. Od sofistikovaných služeb přes pečlivě promyšlené dispozice až po prvotřídní povrchové úpravy, ve všech aspektech se snažíme dosáhnout konzistentní špičkové kvality.

Komunita jako základ 

V jádru našich aktivit je komunita. Proto vytváříme výjimečné prostory pro bydlení a organizujeme společné akce, které pomáhají rozvíjet a oživovat celé čtvrti.

O charitě

V roce 2016 se Daramis podílel na založení Nadace Agora 7, která se snaží prostřednictvím různých projektů zlepšit životní podmínky a celkový blahobyt starších a sociálně znevýhodněných jednotlivců v oblasti Holešovic a celé Prahy.

Kontakt

V Třešňovce, Praha, 190 00
Telefon: +420 773 573 888
E-mail: james@daramis.com
Web: https://zelene-mesto.cz/