Login

Zelené město 3 Premium

Popis projektu

Butikový projekt Zelené město 3 Premium má k dispozici 63 elegantních bytů o velikostech 2+kk – 5+kk a výměrách 60 m² až 271 m². Je to ideální bydlení, které vyhoví jak potřebám samotářů, tak i větších rodin. Všechny byty nabízejí terasu, balkon nebo zahradu. Stejně jako vám, záleží nám na kvalitě, proto používáme ty nejlepší přírodní materiály, které zaručí, že tento byt už bude na celý život.

Zelené město 3 Premium nabízí bydlení na skvělé adrese tak blízko přírody, jak jen to jde. Pohled z okna na kvetoucí sad vás vyláká na procházku. Už po pár krocích          u břehů řeky Rokytky se nad vámi zavře klenba stromů a vy se můžete kochat zelení. Cesty tu jsou ideální pro jízdu na kole, výlety s kočárkem, ranní jogging či nordic walking. A jistě budete překvapeni, jak bohatá dokáže být fauna i flora tak blízko centra Prahy. V blízkosti projektu se také nachází veškerá občanská vybavenost, včetně perfektní dopravní dostupnosti do centra Prahy.

Jste osobnost, a proto si přejete, aby i váš byt byl odrazem vašeho vkusu. V rámci projektu Zelené město 3 Premium se vám snažíme maximálně vyjít vstříc. Můžete si vybrat interiérové dveře a podlahy z prémiových materiálů a vtisknout do vašeho nového domova už od začátku kousek vlastního rukopisu. Krásná prosklená zábradlí, dubový dekor, dřevěná podlaha i na chodbách, osvětlené venkovní prostory bytů jsou samozřejmostí, a pro ty nejvybíravější nabízíme nadstandardní možností jako rekuperace, klimatizace všech prostor anebo venkovní žaluzie.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů63
Ceny bytů110 000 Kč/m2
Velikosti bytů75-270,5 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro3.7 km
Bus0.3 km
Tramvaj0.3 km
Vlak2.1 km
Nemocnice / poliklinika1.2 km
Obchody0.3 km
Škola1.3 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Daramis je realitní a investiční společnost, která se zabývá nákupem, výstavbou a správou rezidenčních a komerčních nemovitostí. Trvale usilujeme o vytváření nadčasových hodnot prostřednictvím realizace vysoce kvalitních projektů s vlastním inovačním inženýrstvím a zákaznicky orientovaným přístupem.

Společnost Daramis vznikla v České republice v roce 2000. Úspěšně jsme dokončili 23 realitní projekty, které zahrnují více než 3300 jednotek a plánujeme dalších 8, které celkem nabídnou přes 990 jednotek.

Nezabýváme se ale jen výstavbou nových nemovitostí. Specializujeme se také na pronájem a poskytování služeb v oblasti správy aktiv a property managementu se zaměřením na zvyšování hodnoty nemovitostí a optimalizaci příjmů a investičních příležitostí. Součástí portfolia Daramis tak jsou 2 kancelářské budovy s plochou 30 400 m² určených k pronájmu. Naše společnost působí rovněž v hotelovém odvětví, kde vlastní jeden hotel v Jablonci nad Nisou.

Díky neustálému hledání nových příležitostí a špičkové kvalitě realizovaných projektů zanechala společnost Daramis v České republice výraznou stopu a etablovala se jako vyhledávaný realitní partner.

Kontakt

Učňovská 21-25, Praha, 19000
Telefon: +420800226223
E-mail: zelenemesto@daramis.com
Web: https://www.zelenemesto3.cz

Hlasování je ukončeno.