Login

Za Větrníkem 2

Popis projektu

Poslední část projektu rodinného bydlení Za Větrníkem, zahrnuje 12 viladomů, vždy se dvěma jednotkami, uspořádanými vedle sebe. Domy jsou vzájemně uspořádány tak, aby svým uživatelům poskytovaly maximální soukromí. Zahrady jednotlivých domů mají zajímavé terény a motivují tak své obyvatele k různým variantám uspořádání. 

Obytné prostory jsou navrženy s citem pro vzdušnost, nadčasovost a zároveň s důrazem na pohodlné užívání. 

Každý dům disponuje prostornou vstupní halou s dostatečným úložným prostorem, technickou místností, kde je již připraveno místo pro baterie fotovoltaické elektrárny a toaletou. Prostorný obývací pokoj je přes elegantní posuvné dveře propojený se zahradou. 

Horní podlaží zahrnuje apartmán pro rodiče s vlastní šatnou a koupelnou, dva dětské pokoje, koupelnu s vanou a úložný prostor pro vestavěnou skříň.

Parkování je řešeno formou krytého parkovacího stání, propojeného se vstupem do domu. Díky krytému stání je tedy vstup do domu klidný za každého počasí. 

Domy jsou energeticky úsporné, s teplovodním podlahovým topením, tepelným čerpadlem, přípravou pro instalaci FVE a  výhodnou sazbou elektřiny.

Přes zcela klidnou lokalitu je napojení na dálniční síť (D4) během pár minut. Spojení s Prahou je sice skvělé, ale toto místo svádí k tomu zde trávit co nejvíce času. 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů12
Počet rodinných domů12
Velikosti domů4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro38 km
Bus0.4 km
Vlak0.8 km
Nemocnice / poliklinika1.5 km
Obchody0.5 km
Škola1.8 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerem je skupina Naevia, která své aktivity zaměřuje na menší projekty ve Středočekém kraji a Praze, s důrazem na jedinečnost místa, kvalitu architektury a použitých materiálů.

Záměrem skupiny je realizovat komfortní prostředí pro rodinný život v souladu s přírodou.

Kontakt

Na Vyhlidce, Dobříš, 26301
Telefon: 602680786
E-mail: petra.maskova@naevia.cz
Web: https://zavetrnikem.cz

Hlasování je ukončeno.