Login

Yasmin Apartments

Popis projektu

Developerský projekt Yasmin Apartments je kompletní přestavba chátrajícího dobového hotelu Jasmín z 80. let na elegantní horské apartmány.

Yasmin Apartments je umístěný na klidném místě uprostřed lesa ve Vítkovicích. Obec Vítkovice se nachází v Krkonošském Národním Parku jen několik kilometrů od města Jilemnice. Samotný objekt Yasmin Apartments naleznete v pěší vzdálenosti od místních center pro zimní sporty - Ski Areálu Aldrov a K2 Snowparku. Lokalita je zajímavá také pro snadný přístup k turistickým a cyklo trasám. Bydlení v tomto místě proto ocení jak lidé s aktivní přístupem k životu, tak ti, kteří vyhledávají klid přírody - Pramen Labe, Mohyla Hanče a Vrbaty, Pančavské Vodopády, Hora Medvědín a mnoho dalších.

Celý projekt je zajímavý variabilitou jednotek – naleznete zde i loftové a mezonetové apartmány. Třešničkou projektu bude příjemný prostor se saunou a odpočinkovou zónou.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů30
Velikosti bytů1+kk - 3+kk
K nastěhování2Q 2022

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.5 km
Škola0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Jsme česká rodinná developerská společnost a zaměřujeme se především na přestavby a rekonstrukce chátrajících objektů v rekreačních oblastech - zejména v Krkonoších. 

Naši klienti oceňují kvalitu práce, odbornost a profesionální přístup.

Vytváříme společně příběhy o místech, kde lze příjemně žít.

Kontakt

Vítkovice 280, Vítkovice, 51238
Telefon: 606793532
E-mail: zapotocka.katerina@2mkz.eu
Web: https://www.2mkz.eu

Hlasování je ukončeno.