Login

W - Park Residence

Popis projektu

W - Park Residence 

Unikátní propojení staré zástavby s novostavbou, to je W - Park Residence na adrese Pernerova 46 a 48 v Karlíně s novými jednotkami na prodej.

Z ulice Pernerova bude zachována a zrekonstruována původní zástavba, která se bude vnitroblokem protínat s novostavbou do ulice Na Špitálsku. Projekt W - Park Residence bude disponovat mnoha jednotkami s terasami a velkometrážními okny, poskytne tak novým majitelům prosvětlené byty s výhledy do zelené zahrady. Podzemní garáže jsou samozřejmostí, stejně tak jako parkovací stání. Objekt také nabídne komerční prostory různého využití. Budova nabízí byty o velikost 1kk- 4kk nebo je možné přizpůsobit dispozici dle přání klienta a vytvořit tak byt střižený na míru. Vyšší standard vybavení staré zástavby s novostavbou skvěle koresponduje a zachovává původní ráz obou domů.

Okolí domu nabízí nespočet aktivit a zajímavostí. Přímo za domem se nachází památník Vítkov se stejnojmenným parkem, budoucí majitelé tak na svých terasách budou moci relaxovat výhledem do zeleně, zatímco kousek od domu se nachází spousta restaurací, barů, kaváren, obchodů či Forum Karlín.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů80
Velikosti bytů1kk-4kk
K nastěhování2025

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.5 km
Bus0.3 km
Tramvaj0.3 km
Vlak0.9 km
Nemocnice / poliklinika0.7 km
Obchody0.2 km
Škola0.5 km
Park0.3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

ACORD Invest

Jsme ACORD Invest. Developerská společnost fungující od roku 2006.

Naší specializací jsou prémiové historické rezidence na lukrativních místech Prahy, které spojuje dobrá adresa, výborná dostupnost, atraktivní okolí a plná nabídka služeb. Soustředíme se na architektonicky hodnotné bytové domy se zajímavou historií, které kompletně rekonstruujeme. Tyto nádherné projekty v blízkosti známých památek, městských parků nebo centra Prahy, dělají z našich projektů vyhledávanou investiční příležitost. Spokojenost našich klientů je naší prioritou.

Kontakt

Pernerova 46, 48, Praha, 18000
Telefon: 737333331
E-mail: prodej@acordinvest.cz
Web: https://www.acordinvest.cz