Login

Vily Hraniční

Popis projektu

Projekt Vily Hraniční si klade za cíl vytvořit inteligentní dům budoucnosti, který si udrží ekonomickou a morální hodnotu po mnoho generací.

Výlučnost tohoto projektu je dána nejen velmi ceněnou lokalitou, která je charakteristická svým přírodním rázem a současně v blízkosti centra města s veškerou občanskou vybaveností, ale i velmi zdařilým architektonickým řešením celého návrhu od projektantů studia 2Arch s.r.o.

Celková užitná plocha domu o výměře 268 m2 a dispozici 5+1, je rozdělena do dvou nadzemních podlaží. V přízemí domu se nachází prostorná garáž pro dva osobní automobily s přímým vstupem do obytné části, vstupní hala, WC, dále kuchyně a velkoryse řešený obývací pokoj s velkou mírou prosklení pro dokonalé propojení se zahradou. Druhé nadzemní podlaží domu je pomyslně rozděleno do dvou částí, kde v první z nich se nachází tři samostatné pokoje a koupelna a ve druhé části je umístěna ložnice s vlastní koupelnou, šatnou a prostornou terasou s unikátním výhledem do Slavonínských zahrad.

Stavba je koncipována jako nízkoenergetická. Veškeré technické zařízení domu je ovládáno pomocí inteligentního řízení od společnosti LOXONE. Díky těmto technologiím dokáže dům efektivně šetřit energii a především čas jeho budoucím uživatelům. Výše zmiňované přednosti dělají z tohoto projektu vskutku moderní a bezpečné bydlení v těsné blízkosti centra města Olomouce.

Při návrhu byl kladen vysoký důraz na kvalitní materiálové řešení. Projekt byl navržen dle aktuálních trendů kvalitního zdravého bydlení s důrazem na dlouhodobou udržitelnost budovy.

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů4
Velikosti domů268 m2
K nastěhování2022

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.3 km
Tramvaj0.3 km
Vlak4.4 km
Nemocnice / poliklinika3.5 km
Obchody1 km
Škola0.75 km
Park1.7 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Zabýváme se zejména rezidenčním developmentem. Vyhledáváme investiční příležitosti v celém spektru realitního trhu s přesahem do pronájmů komerčních prostor a facility managementu. Naše vize spočívá v dlouhodobém růstu stabilní firmy s udržitelnou hodnotou, v realizaci jedinečných developerských projektů a v investicích do nemovitostí.

Generálním dodavatelem stavby je společnost o'home stavby s.r.o. 

Kontakt

Hraniční, Olomouc, 78301
Telefon: +420 771 270 774
E-mail: hello@ohome.cz
Web: https://www.ohome.cz/

Hlasování je ukončeno.