Login

Villa Resort Beroun

Popis projektu

Villa Resort Beroun leží v krásné lokalitě kopcovité krajiny Berounska, na návrší v přímém sousedství golfového klubu. Majitelé tak ocení klid a intimitu bydlení v náruči přírody, daleké výhledy po zdejší rozmanité krajině, a zároveň komplexní občanskou vybavenost okresního města.


Moderní a současné architektonické řešení a účelně navržené vnitřní prostory ve vysokém standardu provedení splňují veškeré nároky na komfortní rodinné bydlení. Součástí každé vily je garáž a zahrada a velkoryse jsou řešeny také prostory pro ukládání potřebného vybavení. Domy splňují přísná kritéria na úsporný provoz a šetrnost vůči životnímu prostředí při zachování nízkých provozních nákladů.

Promyšlené dispoziční řešení jednotlivých domů je založené na vertikálním zónování společenského a klidového provozu s důrazem na propojení vnitřního prostoru s vnějším prostředím. Přízemí slouží jako vstupní podlaží s halou, na kterou navazují prostory zázemí a hlavní obytná místnost slučující funkce kuchyně, jídelny a obývacího pokoje. Velkorysá prosklená stěna spojuje každý obývací pokoj s terasou a zahradou. V dalších nadzemních podlažích jsou schodištěm přístupné prostory
ložnic se zázemím.
 

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů44
Ceny domů13 290 000 - 17 190 000
Velikosti domů117 - 188 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.8 km
Vlak1.4 km
Nemocnice / poliklinika3.1 km
Obchody0.8 km
Škola1.7 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Skupina EBM připravuje a realizuje jedinečné projekty, která zlepšují kvalitu života i prostředí, ve kterém se nacházejí, a stávají se jeho vítanou součástí. Vkládá do nich přidanou hodnotu z pohledu nadčasové architektury, funkčnosti, precizního provedení a citlivého zasazení do okolního prostředí.

Kontakt

Vojáčkova 1066, Beroun, 266 01
Telefon: +420603351858
E-mail: marketing@ebmgroup.cz
Web: https//www.ebmgroup.cz