Login

Victoria Palace

Popis projektu

Victoria Palace je synonymem moderního designu a promyšlené funkčnosti – místo pro úspěšný život na Vítězném náměstí v centru Prahy 6. Unikátní architektonická podoba budovy vzešla z návrhu studia Jakub Cigler Architekti, kterému se podařilo jedinečně propojit současnou moderní architekturu s původním záměrem palácové neoklasicistní podoby Vítězného náměstí od Prof. Arch. Engela ze začátku 20. století. Devítipodlažní budova nabízí celkem 93 bytových jednotek v dispozicích 1+kk až 4+kk. Nadstandardní penthousy 5+kk s výtahem až do bytu jsou umístěny ve dvou nejvyšších podlažích s krásnými výhledy na Prahu a Pražský hrad. Ve vnitrobloku se rozprostírá privátní zahrada plná zeleně. Celé prostranství poskytuje soukromí a dostatek klidu pro relaxaci a odpočinek. 

Bydlení ve Victoria Palace podtrhuje nejen jedinečné umístění projektu, ale také moderní design bytů a funkčnost pečlivě vybraných materiálů a zařízení standardního vybavení Platinum, jako jsou hliníková okna s izolačním trojsklem, předokenní elektrické žaluzie, celoplošně lepená třívrstvá dřevěná podlaha, velkoformátové obklady a dlažby, podlahové vytápění, systém inteligentního řízení domácnosti, rekuperace a ve vybraných bytech klimatizace.
Každý byt má vlastní terasu nebo lodžii s dřevěnou podlahou. Ve dvou podzemních podlažích jsou majitelům bytů k dispozici garážová stání a sklepy. Pohodlí a bezpečnost obyvatel domu zajišťuje fungování concierge služby recepce.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů93
Ceny bytů6 500 157 - 70 362 432 Kč
Velikosti bytů1kk - 5kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro0.3 km
Bus0.45 km
Tramvaj0.45 km
Vlak1 km
Nemocnice / poliklinika1 km
Obchody0.3 km
Škola0.5 km
Park4 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Projekt je realizován ve spolupráci developerských společností Penta Real Estate a Kaprain Real Estate.

Penta Real Estate vznikla oddělením realitní divize společnosti Penta Investments, jejíž počátky sahají do roku 1994. Skupina Penta vstoupila do realitního sektoru v roce 2005 a od té doby se vypracovala na lídra na realitním trhu, a to na Slovensku, v České republice, tak v Polsku .

Naším cílem je stavět budovy, které přispívají k urbanistickému rozvoji dané lokality. Spolupracujeme proto s nejlepšími odborníky v oboru, špičkovými architekty a inženýry. Naše zkušenosti ve spojení s jejich kreativitou a cílevědomostí jsou garancí nejvyšší kvality a investiční hodnoty našeho realitního portfolia.

 

KAPRAIN je investiční skupina založená v roce 2013 Karlem Pražákem. Od začátku se zaměřuje především na tři základní oblasti: průmysl, nemovitosti a finance.

V oblasti nemovitostí KAPRAIN Real Estate zajišťuje akvizice, vlastní development a správu. Nemovitostní část skupiny tvoří mimo jiné výstavba a provoz kancelářských budov Harfa Business Center u pražské O2 areny, či rekonstrukce budovy v Pařížské ulici. V areálu outletového a zábavního centra POP Airport pak KAPRAIN otevřel unikátní muzeum s jednou z největších sbírek opravdových koster dinosaurů na světě Dinosauria Museum Prague a největší krytý zábavní park v České republice Majaland Praha.

Kontakt

Vítězné náměstí, Praha, 160 00
Telefon: +420 731 648 960
E-mail: jerabkova@pentarealestate.com
Web: https://www.victoria-palace.cz/