Login

Víchovská vyhlídka

Popis projektu

Komorní horský projekt Víchovská vyhlídka obsahuje dvě moderní a pohodlné roubenky zasazené do krkonošského prostředí. Každá roubenka je rozdělena na čtyři bytové jednotky (3+kk), které budou prakticky rozmístěny tak, aby budoucí majitelé měli své soukromí.

Apartmány jsou vhodné pro ty, kteří hledají klidné místo na odpočinek v Krkonoších s dobrou dostupností a zároveň zajímavou investiční příležitost. Celý projekt je ve vyšším standardu - v ceně apartmánu je příprava na infrasaunu v koupelně, sklep a parkovací stání.

Umístění projektu je na kopci na okraji vesnice Víchovská Lhota. Krkonošskou vesničku plnou roubenek naleznete jen pár kilometrů od lyžařských center - Vítkovic v Krkonoších, Benecka nebo Rokytnice nad Jizerou. Ve vzdálenosti jen pár kilometrů se nachází obec Poniklá, známá pro svou tradiční výrobu skleněných vánočních ozdob, která byla v roce 2020 zařazena na seznam UNESCO. 

 

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů8
Ceny bytů6 mil. - 7 mil.
Velikosti bytů51 - 62 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus1 km
Nemocnice / poliklinika6 km
Škola3 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Rodinná developerská společnost 2MKZ vznikla v roce 2015 jako stavební firma se zaměřením na výstavbu rodinného bydlení. Během svého působení na trhu přešla do developerské oblasti a začala se zaměřovat na rekreační bydlení střední a vyšší zákaznické kategorie. Nápad horských apartmánů v Krkonoších vznikl již v roce 2018. Jejich portfolio se rozrostlo na čtyři projekty - Víchovská vyhlídka, Yasmin Apartments, Pergamentka Apartments a Petrův Grunt. Všechny projekty mají společné umístění na nádherných místech s dechberoucími výhledy. Petrův Grunt a Yasmin Apartments projdou kompletní rekonstrukcí a z původních chátrajícíh hotelů vzniknou elegantní apartmány. Další horské projekty společnost připravuje.

Na začátku roku 2022 investovala developerská společnost 2MKZ do nemovitostí i v Chorvatsku - v přímořských oblastech Zadar a Split. Podobným způsobem jako v Čechách připraví pro své klienty rekreační apartmány.  Cílem developera je poskytnout kvalitní produkt na zajímavém místě a zhodnotit tak budoucím majitelům jejich vložené prostředky.                                                                        

Kontakt

Víchovská Lhota, Víchová nad Jizerou, 51401
Telefon: 606793532
E-mail: zapotocka.katerina@2mkz.eu
Web: https://www.2mkz.eu

Hlasování je ukončeno.