Login

Twins Zbuzany

Popis projektu

Představujeme Vám moderní developerský projekt Twins ve Zbuzanech u Prahy. Najdete zde dva velkoryse řešené byty, každý o dispozici 4+KK. Skvělá dopravní dostupnost a vybavenost obce Zbuzany Vám poskytne pohodlné bydlení na okraji metropole a zároveň v přírodě. 

Na projektu Twins se podílelo architektonické studiem GRIDO pod záštitou developera LOAFERS. Jeho následný prodej exkluzivně zajišťuje realitní kancelář ABSOLUT ESTATE. 

Vstup a zádveří je podpořeno další místností (může sloužit jak komora a úložný prostor) s dveřmi/vchodem přímo k parkování. V přízemí se nachází velkorysý obývací prostor k relaxaci s hotovou přípravou na krb či krbovou vložku. Dispozice celého bytu je rozdělena na 4+KK o výměře 167 m2 s dvěmi koupelnami a samostatnou toaletou. V domě jsou dále ve 2. a 3. nadzemním podlažím 3 samostatné pokoje s krásným výhledem do krajiny.

Dispozice domu má krásné prosvětlené spojovací prostory s mnoha moderními prvky, masivním schodištěm s velmi nadčasovým designem stěn a detailních kombinací Dřevo, Kov, Beton.

K domu se pojí (krásná) dřevěná terasa, na které si můžete vychutnávat západy slunce anebo pohled do zahrady, která je součástí objektu. Zahrada je umístěna za domem, takže poskytuje soukromí a božský klid venkova. 

Dům se nachází ve slepé ulici na kraji obce. Obec Zbuzany se o své občany perfektně stará, má pro ně spoustu společenských akcí. V obci je školka, plánovaná je škola, 2 obchody, fotbalové hřiště s restaurací. Další občanská vybavenost je ve vedlejších obcích-pošta, zdravotnické zařízení, obchody. Vlakem se dostanete za pouhých 17 min na Smíchovské nádraží a stejně i autobusem na metro Luka nebo Motol. Obec je zasazená v přírodě a nabízí se v okolí spoustu možností na trávení volného času např, Karlštejn, Karlické údolí, Svatý Jan pod Skalkou,Vyhlídka Máj a mnohé další krásy Čech. 

Budeme se těšit na Vaši návštěvu.

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů2
Ceny domů14 500 000 Kč
Velikosti domů167 m2, 172 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro2.5 km
Bus0.4 km
Vlak0.5 km
Nemocnice / poliklinika2.1 km
Obchody2.5 km
Škola1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Ve světě nemovitostí jsme jako doma. V Loafers Investment vám pomůžeme ke kvalitnímu a spokojenému bydlení.

Společnost původně vznikla se záměrem orientujícím se na nákup, rekonstrukce a následný prodej bytů v Praze. Po této podnikatelsky úspěšné fázi došlo k rozšíření segmentu zaměřené na realizace půdních vestaveb a také na propojení do větších projektů v kooperaci se společností Juris Real, kde například probíhala výstavba 40 bytových jednotek ve Vraném nad Vltavou.

Všechny akvizice do roku 2018 byly financovány z vlastních zdrojů. Vždy byly úspěšně dokončeny a ze 100% prodány. Vzhledem k expanzi společnosti již nebyl model financování pouze vlastními zdroji možný, proto jsme projekty začali financovat za pomocí bankovních nástrojů.

V minulém roce se započala realizace projektu výstavby dvou luxusních rezidencí v obci Zbuzany a aktuálně probíhá zahájení výstavby 10 rezidencí v obci Nučice (u Rudné).

V blízkém horizontu je v plánu další součinnost se společností Juris Real na výstavbě bytového domu o 34 bytových jednotkách nebo rezidenčního bydlení v oblasti Dolních Břežan. Právě úzká spolupráce se zmiňovanou společností se jeví jako klíčová pro další rozvoj společnosti.

Kontakt

U trati 163, Zbuzany, 25225
Telefon: 737735042
E-mail: soldan@absolut-estate.cz