Login

Sunvalley Estates

Popis projektu

Bydlení zalité sluncem
Projekt Sun Valley Estates se nachází v malebné krajině hned u královského města Slaný jen 20 minut na západ od Prahy. První co uvidíte, když přijedete, je nádherný výhled na nejznámější české hory. Sun Valley Estates nabízí bydlení v tom největším možném komfortu a za minimální náklady na energie. Je to nadčasový projekt postaven těmi nejlepšími odborníky, kteří zajistili pečlivou přípravu stavby pro maximální efektivitu technologií již v prvopočátku realizace. Na projektu se podíleli odborníci ze známé české firmy BioSuntec a Jablotron, kteří patří mezi špičky v oboru staveb a nových technologií.

V projektu jsou 4 prostorné trojdomy s jednotkami 4+kk i 5+kk a 3 promyšlené bungalovy o dispozici 5+kk. Všechny jednotky disponují velkou zahradou a vydlážděnou terasou. Jednotky i zahrady jsou kompletně připravené k nastěhování včetně zahradních úprav s přípravou na zavlažování. Uvnitř je opravdu vysoký standard vybavení včetně designové kuchyňské linky italské značky Scavolini speciální edice Evolution nebo Diesel, která je navíc vybavená luxusními značkovými spotřebiči značek Smeg nebo Miele. Na návrhu interiéru se podílelo známé studio Decoland a překvapí Vás i spoustou praktických vychytávek.

Tento projekt vyniká kvalitními stavbami perfektně připravenými na nejnovější technologie na trhu a moderním designem se špičkovým vybavením. Stavby jsou kvalitně izolované a podstoupily pečlivé testování. Veškeré technologie jsou propojeny, aby mezi sebou vytvořily maximální synergii a poskytly tak uživatelům tu nejvyšší možnou úsporu energií.
Celkem 22 solárních panelů u každého domu využívají čistou sluneční energii. Díky baterii je veškerá nespotřebovaná energie uchovávána a následně spotřebována tam, kde je potřeba. Panely jsou také napojené na ohřívání vody v bojleru a vzduchotechnika s chladící jednotkou umožňuje plynule regulovat teplotu. V případě potřeby je k dispozici i elektrické podlahové vytápění. Rekuperace kontroluje CO2 a udržuje v domě neustále čerstvý vzduch.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů12
Počet rodinných domů3
Velikosti domů150 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro31 km
Bus0.2 km
Tramvaj31 km
Vlak4 km
Nemocnice / poliklinika4 km
Obchody0.1 km
Škola0.4 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

GETBERG je český dynamický rezidenční developer, který je průkopníkem ve vyhledávání neobjevených míst pro bydlení v okolí Prahy. Soustředí se na nové lokality s vysokým potenciálem růstu a podporuje jejich přeměnu v lukrativní místa k životu. 

Při vytváření projektů implementuje nejšetrnější způsoby realizace s ohledem na okolní krajinu. Již v počátku stavby počítá se zabudováním nejnovějších technologií. Využívá obnovitelné zdroje, které zavádí i do samotných projektů a podporuje budoucí obyvatele k jejich využívání v běžném životě.

GETBERG je partnerem číslo jedna pro život za Prahou.

Kontakt

Tuřany 242, Tuřany, 273 79
Telefon: 770690015
E-mail: iana.nurtdinova@getberg.cz
Web: https://sunvalley.cz/

Hlasování je ukončeno.