Login

Rezidence Karolinská

Popis projektu

Rezidence Karolinská vzniká v ostravské Nové Karolině, tedy v novém centru, které tepe životem. Hned přes ulici je nejpopulárnější obchodně zábavní centrum regionu, Forum Nová Karolina. Rezidence Karolinská vzniká proměnou starší budovy, která prochází generální rekonstrukcí. Z původního objektu zůstávají jen nosné prvky, vše ostatní vč. nejvyššího patra je zcela nové. Díky tomu je možné skloubit dochované historické hodnoty s praktickými nároky současnosti. Karolinská tak kombinací atraktivní lokality a špičkového provedení stavby vytváří podmínky pro skutečně moderní bydlení v Ostravě.

Návrh Rezidence Karolinská byl srdeční záležitostí i zodpovědných architektů a ostravských rodáků Mika-Svoboda, kteří mají ateliér přímo v sousedství. Díky jejich citlivému přístupu mohl vzniknout nadčasový projekt moderního bydlení s krásným výhledem na Moravskou Ostravu, který zachovává respekt k původní zástavbě.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů18
Ceny bytů2.349.000 Kč až 6.499.000 Kč
Velikosti bytů1+kk - 3+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.5 km
Tramvaj0.2 km
Vlak0.5 km
Nemocnice / poliklinika0.5 km
Obchody0.5 km
Škola0.5 km
Park1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Projekt Rezidence Karolinská vzniká pod záštitou developerského fondu Silverline Real Estate, který má za sebou desítky úspěšných rezidenčních projektů v rámci České republiky.

Silverline Real Estate je fond kvalifikovaných investorů zaměřený na rezidenční development, který umožňuje podílet se na developerských projektech externím investorům. Fond se primárně zaměřuje na rekonstrukce a dostavby bytových domů v centrech největších českých měst a land development v okolí Prahy. 

Kontakt

28. října 1753/80, Ostrava - Moravská Ostrava, 702 00
Telefon: 606175819
E-mail: prodej@karolinska.cz
Web: https://www.karolinska.cz