Login

Slovákova XII

Popis projektu

Slovákova 12 je svojí polohou i moderním stavebním pojetím určena těm z Vás, kteří toužíte po bydlení v Brně, kde máte na dosah veškeré služby, které může střed města nabídnout. Díky komplexnosti celého projektu jsou byty pro zájemce, kteří chtějí spojit klidné a pohodlné bydlení s vymoženostmi moderní doby. Bytový dům se nachází v nejžádanější lokalitě na bydlení, téměř v historickém centru jihomoravské metropole. V blízkém dosahu bytového domu je veškerá občanská vybavenost, dostupná pěší chůzí a zároveň vynikající napojení na městský okruh a dálniční síť.

Rezidenční dům s nezaměnitelným architektonickým vzhledem v sobě ukrývá celkem 36 bytových jednotek, určených k bydlení, 2 komerční prostory a parkování pro rezidenty. Dispozice bytů jsou řešeny tak, aby dosáhly co nejoptimálnějšího využití prostoru. Nezbytností celého projektu je moderní architektura s důrazem na kvalitu použitých materiálů a vysoký standard vybavení. Rezidence Slovákova 12 je devítipatrový bytový dům v moderním stylu, který se pyšní částečně prosklenou fasádou.

Nabízené dispozice jsou od 1+kk až 4+kk, o výměře 36 m2 až 142 m2. Poskytují velkorysý prostor pro život a maximální komfort bydlení. Můžete se těšit jak na výhledy do ulic či do klidného vnitrobloku, tak ve vyšších patrech na unikátní panorámata krás brněnského okolí. Parkování pro rezidenty je zajištěno přímo v podzemní garáži, jejíž součástí je kolárna a kočárkárna, ale také jednotlivé sklepy.

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů36
Velikosti bytů1+kk až 4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.06 km
Tramvaj0.06 km
Vlak1.4 km
Obchody0.35 km
Škola0.25 km
Park0.55 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Plánujeme, připravujeme a realizujeme projekty rezidenční výstavby, ve kterých bychom chtěli sami bydlet. Ročně postavíme 150 až 200 bytových jednotek a rodinných domů v nadstandartní kvalitě a mimořádných lokalitách především v Jihomoravském kraji.

Dobře si uvědomujeme, jak důležitá je v našem oboru vynikající tržní reputace. Proto je naší filozofií dodávat spolehlivé služby při výstavbě bytových domů se stabilně vysokou kvalitou.

Kvalitní architektura a genius loci pro nás zůstávají neměnnými konstantami, světová situace však přináší nové výzvy. Naše nemovitosti tak přizpůsobujeme například pro práci na home office. Nepřešlapujeme na místě, aktivně utváříme nové trendy a koncepce.

Zásady Winning Estate:

Komunikace - O správnost a úplnost našich informací se můžete opřít; vůči klientům jsme transparentní, nemusíte se obávat skrytých poplatků a jiných úskalí, které by vás později mohly nepříjemně překvapit.

Nadčasovost - Stávající trendy v bydlení jsou pro nás důležité, ale za klíčové považujeme nadčasovost a užitnost našich projektů i pro budoucí dekády.

Flexibilita - V případě zájmu s vámi váš domov sestaví náš vlastní architekt – respektujeme individuální zájmy našich klientů a bez nutnosti externí spolupráce vám tuto bezplatně nabídneme v rozsahu od dispozičních řešení, přes standardy vybavení až po vlastní interiér.

Komfort nejen u vás doma - Stejný důraz jako na interiéry vašich budoucích domovů klademe i na účelnost a reprezentativnost společných prostor, architektonického pojetí celé stavby a stejně tak jejího okolí.

Kontakt

Slovákova 12, Brno, 602 00
Telefon: 511185800
E-mail: estate@be-winning.com
Web: https://slovakova12.cz/