Login

Sázava River House

Popis projektu

Projekt REZIDENČNÍHO BYDLENÍ „Sázava River House„ vznikl na základě myšlenky „celoživotní dovolená“. Záměrem bylo vytvořit neobyčejné stylové místo určené jak k bydlení, tak i nerušené relaxaci jako na chalupě a se spojením sportovních aktivit v přírodě, zároveň však s infastrukturou malého města na břehu řeky Sázavy. Tento projekt je určen pro náročné klienty, kteří vyžadují maximální komfort a soukromí, design i opravdu nadstandartní provedení kvality stavby včetně realizací okrasných zahrad přímo na břehu řeky Sázavy.

Jedná se o uzavřený komplex 9 rodinných domů přímo ve městě Sázavě. Resort je v dojezdové vzdálenosti po dálnici D1 z Prahy za pouhých 20 minut, kde během chvilky vyměníte ruch velkoměsta a pracovních povinností za absolutní klid v přírodě v srdci Posázaví .

Domy jsou situovány na západním okraji města ve vilové čtvrti v ulici Pod Zastávkou a opravdu jen několik kroků od řeky a naučné stezky k pramenu „U Studánky„ nebo vjezdu či vstupu do krásné lesní sázavské krajiny.

Tento jedinečný projekt měl od začátku za úkol spojit bydlení v přírodě, v malém městě s kompletní infrastrukturou a v blízkosti hlavního města Prahy.

Tímto splňuje i ty nejnáročnější požadavky klientů na soukromí, život v přírodě s paletou možností relaxačních aktivit jako jsou rybaření, cyklistika, běhaní, vodáctví i opravdu krásné houbaření, které jsou hned za plotem našich domů a zároveň nabízí servis města s veškerou infrastrukturu.

Přístup do resortu ve vilové čtvrti na samém kraji města je po městské společné komunikaci, která je slepá a tudíž s minimálním provozem pouze obyvatel ulice. Další zástavba v této čtvrti již není možná.

Každý dům má svůj oplocený pozemek o výměře 750 až 1500 m2 s upravenou zahradou se vzrostlými stromy po původním kempu z roku 1976.

Domy jsou provedeny jako zděné z materiálu Porotherm a zateplené EPS tl. 160 mm, střechu tvoří dřevěný krov, na kterém je krytina z barveného pozinkovaného plechu, ze kterého jsou rovněž všechny klempířské konstrukce. Zateplené fasády mají finální tenkovrstvou omítku Baumit a jsou doplněné kamenným a dřevěným obkladem. Vnitřní omítky jsou sádrové, okna plastová se šířkou profilu 86 mm, zasklené trojsklem.

Vytápěné je teplovodní, podlahové, jako zdroj tepla slouží buďto elektrokotel nebo tepelné čerpadlo a jako doplňkový zdroj jsou instalována krbová kamna.

V každém domě je rovněž provedena příprava pro venkovní krb. Všechny domy mají rovněž jímku na dešťovou vodu o obsahu 5 m3.

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů9
Ceny domů9.000.000,- až 22.000.000,-
Velikosti domů95 m2 až 165 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus2 km
Vlak0.2 km
Nemocnice / poliklinika1 km
Obchody1 km
Škola1 km
Park0.1 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Společnost Nové Mlýny byla založena v roce 2017 za účelem realizace devíti rodinných domů na exkluzivním pozemku v Sázavě, okres Benešov. Po dokončení tohoto projektu plánuje společnost realizovat další obdobné projekty ve Středočeském kraji, případně celé ČR.

Kontakt

K Novému dvoru, Praha 4, 14200
Telefon: 602135720
E-mail: marek.raska@gmail.com
Web: http://www.sazavariverhouse.cz

Hlasování je ukončeno.