Login

Šantovka Living

Popis projektu

Rezidenční bydlení Šantovka Living nabízí moderní, energeticky nenáročné obytné domy v nové městské čtvrti se skvělou strategickou polohou. Exkluzivní bydlení, nacházející se v jedinečné lokalitě poloostrova mezi řekou Moravou a Mlýnským potokem, umožnuje dobré dopravní spojení a plnou občanskou vybavenost. Zkrátka vše důležité ve městě Olomouci je na dosah ruky.

V rámci projektu plánuje developerská skupina Redstone postupně postavit celkem 12 budov, v nichž bude k dispozici 228 bytů s rozlohou od 32 po 145 . Areál budou tvořit čtyři různé typy domů, uspořádané do tří bloků kolem centrálního parku.

Renomovaná architektonicko-urbanistická kancelář STOPRO navrhla čisté a nadčasové designové řešení. Návrh zakomponování projektu do parkové zeleně s doprovodnými prvky vytvořil dle posledních trendů zahradní a krajinné architektury Ing. Jakub Finger z ateliéru Partero. I přesto že se bydlení nachází v samém srdci Olomouce, bude obklopeno přírodou a zelení.

Projekt Šantovka Living pracuje také s moderními energetickými technologiemi, které významně šetří provozní náklady na bydlení. Tepelné čerpadlo fungující na principu země-voda využívá technologii hlubinných geotermálních vrtů. Teplo se tak odebírá ze země a předává se dále do vytápěného prostoru. Výhodou je, že kromě vytápění v zimním období je možné tuto technologii využít i jako efektivní řešení pro ochlazování objektu v letním období, a to s minimálními náklady oproti klasické klimatizaci.

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů228
Ceny bytů3,8 mil - 15,6 mil Kč
Velikosti bytů32 - 146 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.2 km
Tramvaj0.1 km
Vlak2.3 km
Nemocnice / poliklinika2.3 km
Obchody0.3 km
Škola0.7 km
Park0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Developerská skupina REDSTONE přináší na trh projekty s kvalitní architekturou a s vysokým standardem provedení. Kromě exkluzivního rezidenčního bydlení její portfolio REDSTONE zahrnuje i obchodně-společenská centra, kancelářské budovy či výrobně-logistické parky.

Kontakt

tř.Kosmonautů 1221/2a, Olomouc, 77900
Telefon: 720042340
E-mail: reznickova@rsre.cz
Web: https://www.santovkaliving.cz/

Hlasování je ukončeno.