Login

Rodinné domy Přezletice

Popis projektu

RD Přezletice je moderní projekt, který snoubí vlastnosti komfortu, šetrného a úsporného bydlení v souladu s přírodou. Domy jsou navrženy i realizovány v souladu s principy trvale udržitelného rozvoje, dokáží šetrně hospodařit s energiemi i s dešťovou vodou. Střecha domu i fasáda 2NP je tvořena zelení, která působí nejen esteticky, ale zároveň plní účel ve všech ročních obdobích. Zároveň je na střeše domu pobytová terasa, která dodává celému domu své osobité kouzlo a soukromí.

Projekt se nachází na severovýchodním okraji Prahy a nabízí 17 rodinných domů o výměře od 147,9 m² do 155,2 m² s vlastní zahradou, garáží a parkovacím místem. Každý dům je vybaven chytrou domácností, která svým uživatelům usnadní každodenní fungování. Pro ty, kteří touží po troše soukromí a čerstvém vzduchu, je možnost využití střešní terasy. V dostupné vzdálenosti od domů se nachází krásný lesopark, který byl původně součástí Zámeckého areálu Ctěnice. Místo i jeho okolí poskytuje mnohé možnosti sportovního vyžití, nejrůznějších výletů a dalšího rekreačního využití.

Informace o projektu

Parametry

Počet rodinných domů17
Velikosti domů4+kk

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Bus0.5 km
Obchody0.5 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

Skupina Azur byla založena v roce 2014 spojením tří tureckých společností, z nichž každá si vydobila odborné renomé a řadu úspěchů ve svém oboru. Batıbeyler Yapı, Exculisive Yapı a Tütüncü Yapı tak spojili své síly pod hlavičkou skupiny Azur. Společnost působí ve třech hlavních oborech specializovaných činností. Jsou jimi development a stavební investice, turistický facility management a zdravotnické výrobky. Hlavními oblastmi ve kterých působí jsou Turecko, Rakousko, Kazachstán a Česká republika.

Azur Group EU se na český trh dostala v roce 2019. Do České republiky přinášíme velké zkušenosti z předchozích projektů v Turecku a v Kazachstánu, kde pod hlavičkou Azur Grup a dalších společností proběhla a probíhá výstavba rezidenčního bydlení v rozsahu desítek tisíc bytů. Společnost má za sebou za dobu působení v tomto odvětví přibližně 35 000 bytů a také výstavbu komerčních nemovitostí.

Kontakt

Ctěnická, Přezletice, 250 73
Telefon: +420 776 677 151
E-mail: vendulahouskova@azurgroup.cz
Web: https://www.rdprezletice.cz

Hlasování je ukončeno.