Login

Riviéra Modřany

Popis projektu

Komfortní bydlení s atraktivními výhledy

Riviéra Modřany je synonymem komfortního bydlení, kde ke spokojenému životu nechybí vůbec nic. Můžete si vybrat byty s dispozicemi od 1+kk do 4+kk o ve­li­kos­tech 30 až 112 m².

Díky prostorné lodžii nebo balkónu, které náleží ke každému bytu, budete mít mož­nost spatřit atraktivní výhledy do otevřeného prostoru údolí Vltavy, z něhož je možné sledovat protější břeh, Chuchelský háj či nádherné údolí Berounky.

Volnočasové aktivity

Bydlení je zasazeno v parku, který se nachází v sousedství zeleného pásu podél Vltavy s cyklobruslařskou stezkou a širokou nabídkou sportovního vyžití, golfu, te­nis­ových kurtů či freestyle parku pro mladší generaci. Naleznete zde vše pro váš spo­ko­je­ný život.

Veškerá občanská vybavenost

Bytové domy Riviéra Modřany jsou situovány v městské části Praha 12 – Modřany v ulici Vorařská. Modřany jsou tradiční čtvrtí s fungující infrastrukturou a zázemím, jež nabízí veškerou občanskou vybavenost od mateřské a základní školy přes gym­náz­ium a polikliniku po obchody, jako jsou Billa a Albert.

Ideální dostupnost

Předností lokality je rovněž rychlé dopravní spojení, kamkoli budete potřebovat. Tram­va­je vás dovezou do centra města za patnáct minut. Automobilová doprava je napojena na městský okruh a výpadové trasy dálnic a rychlostních komunikací.

Váš nový domov

  • Výhled na Vltavu a údolí Berounky
  • Velké množství zeleně a volnočasových aktivit v okolí
  • Veškerá občanská vybavenost v zázemí Modřan
  • Výborná dopravní dostupnost centra Prahy
  • Vysoký standard bydlení v moderních nízkoenergetických domech
  • Parkovací stání a prostorné lodžie
  • Sportovní vyžití, dokonce skatepark
  • K oblíbeným vycházkám patří nedaleká přírodně chráněná oblast Modřanská rokle

Unikátní řešení MINIMAX

Díky unikátnímu pojetí kompaktních, moderních domů, které jsou založeny na třech zá­klad­ních myšlenkách – kompaktnost, koncentrovanost a hybridní dispozice, nabízí Riviéra Modřany opravdu vysokou úroveň bydlení. Všechny budovy projektu mají průkaz energetické náročnosti B, jsou tedy velmi úsporné.

Kompaktnost

Znamená, že minimalizovaná plocha pláště domu se postará o nižší tepelné ztráty, čímž se snižují náklady na provoz budovy.

Koncentrovanost

Spočívá ve využití pouze jednoho jádra, k němuž při zachování měřítka budovy patří větší počet bytů.

Hybridní dispozice

Jde o výhodnou kombinaci klasického chodbového a pavlačového řešení. Uprostřed domu vzniká prostorná schodišťová hala. Vnitřní atrium osvětluje denní světlo, které vytváří kvalitní vnitřní prostředí, a vnitřní prostory jsou proto dostatečně světlé a pře­hled­né. Nenajdete zde tedy žádná temná zákoutí, a budete se vždy cítit bezpečně.

 

 

Informace o projektu

Parametry

Počet bytů279
Velikosti bytů30 - 112 m2

Dopravní dostupnost a občanská vybavenost

Metro8 km
Bus0.1 km
Tramvaj0.1 km
Vlak2 km
Nemocnice / poliklinika2 km
Obchody2 km
Škola2 km
Park2 km

Příslušenství

Garáže
Parkovací stání
Sklepní kóje / sklad
Hřiště
Recepce
Výtah

O developerovi

O SPOLEČNOSTI

Sekyra Group od roku 1996 působí na českém realitním trhu, kde patří mezi přední developerské společnosti v rezidenčním i komerčním segmentu. Projekty s jejím podpisem mají vždy dlouhodobou vizi. Hlavní náplní podnikatelské činnosti skupiny Sekyra Group jsou realitní investice, development komerčních a rezidenčních nemovitostí. Profesionálních služeb skupiny využívají především zákazníci z řad mezinárodních korporací, tuzemských i zahraničních investorů, stejně jako kupující či nájemci jednotlivých bytových jednotek.

DESÍTKY ÚSPĚŠNÝCH DEVELOPERSKÝCH PROJEKTŮ

Společnost Sekyra Group, která je více, než 25 let aktivní na českém realitním trhu, patří mezi přední developerské společnosti a její portfolio zahrnuje celou řadu úspěšně realizovaných projektů pro rezidenční i komerční využití. Vybudovala sídla pro takové společnosti, jakými jsou Česká spořitelna, Nestlé, T-Mobile, Skanska, Národní technická knihovna a rovněž postavila či zrekonstruovala okolo 7 000 bytů. V současné chvíli rozvíjí své nejvýznamnější projekty, nové městské části v centrálních pražských lokalitách: Rohan City, Smíchov City a Žižkov City.

ČLENSTVÍ A PARTNERSTVÍ V ASOCIACÍCH A ORGANIZACÍCH

Společnost Sekyra Group vstoupila před více, než 10 lety do segmentu veřejných staveb s projektem Národní technické knihovny, která byla po jejím dokončení v roce 2009 oceněna Stavbou roku a zvláštní cenou poroty Best of Realty. Skupina je také jedním ze zakládajících partnerů neziskové organizace České rady pro šetrné budovy (Czech Green Building Council), jejíž hlavní cíle jsou: podněcování tržní transformace, vzdělávání veřejnosti a propagace, odborné vzdělávání, spolupráce s veřejnou správou, komunikace mezi zainteresovanými a zavedení certifikace šetrnosti staveb k životnímu prostředí.

Kontakt

Vorařská, Vrátnická, Praha 12 - Modřany, 143 00
Telefon: 234 005 551
E-mail: marketing@sekyragroup.cz
Web: https://sekyragroup.cz/pages/byty-prodej-praha4-riviera-modrany